faydalı android uygulamaları – Tıbbiyeli Sözlük
`tıp terimleri sözlüğü`: adı tıp terimleri sözlüğü olmasına karşın kendisi anatomi sözlüğüdür, ancak bu amaçla kullanıldığında çok faydalıdır.`heart rate`: doğruluğu nedir bilinmez ancak uygulamanın iddiası nabız ölçmek.
Og youtube apk.

istedigin videoyu mp3 yada avi olarak indirebiliyor

Normal youtube ile tamamen ayni

En onemli ozelligi ekran kapandiginda arka planda calabiliyor olmasi
(bkz:night mode) gece telefon ekranının en düşük ışık miktarı bile çok gelenler için harika bir uygulama ,telefona bakınca artık gözüm daha az yoruluyor ve uykum daha çabuk geliyor.
`musixmatch`: kitapliginizdaki şarkıları sozleriyle birlikte calan bir muzik calar uygulamasi. Floating lyrics ozelligi sayesinde sarkilar diger uygulamalardan acildiginda da kenarda Lyric icin pencere cikararak lyriclere kolay ulasim sagliyor. Ayni zamanda shazam benzeri bir ozelligi de var ama sarki bulma konusunda shazam kadar iyi degil.`Tıp terimleri Sözlüğü`: beginner seviyede çevrimdışı tıp Sözlüğü.`yemek sepeti`: öğrenci olmanin gereklerinden. O pizza siparisi verilecek!`applock`: domobile lab'ten. butun telefonu kitlemektense secili uygulamalari kitlemeyi sağlayan bir uygulama. Ayni zamanda kilit ekrani icin ozellestirme yapilarak kilit sayfasi acilmadan once "maalesef Chrome durdu" yazisi secenegi sayesinde merakli kisilerce "bozuldu bu glb:/" denilerek telefonun elinize verilmesi sağlanıyor. Boylece kilit ekranini gormediklerinden sifren ne sorusu gelmiyor. Uygulamada ayni zamanda fotoğraf ve videoları galeriden saklayabiliceginiz fotografve video kutusu seçenekleri de mevcut.`wifi map`: konumunuzu kullanarak etrafinizdaki wi-fi'lari bulan, bu wifi'larin sifrelerini alip ayni uygulamada paylasan diger kullanıcılar sayesinde sizin de bu sifrelere kolayca ulasmanizi saglayan uygulama. Wifi hacker degil elbette, sadece gittiginiz her yerde "pardon wifi sifresini alabilir miyim?" Sorusu gerginligini yasatmadan kendi kendinize sifreyi bulmanizi sagliyor.`griddlers plus`: kare karalama oyunu. Binlerce secenegi sayesinde sikilmadan oynanabiliyor. 4x4luk kurbagadan tutun da 100x100luk Atatürk portresine kadar bircok farkli secenek sunuyor.`sudoku`: appsmz'den. Adi ustunde sadece sudoku, Sade bir tasarimi var. Diger sudokulardan pek farki yok. Bunu ozel yapansa bos ekrana kendi girdiginiz sudokuyu cozebilmesi. Yani mesela gazetede bir sudoku buldunuz ama çözümü yok, gazetedeki sudokuyu uygulamadaki bos ekrana girdiginizde size çözülmüş halini veriyor.`ingilizce-turkce sözlük`: zensoft'tan. Hem Çevrimdışı hem de kapsamli bir sözlük. Aynı sekilde zensoft'un almanca, fransizca ve ispanyolca sözlükleri de mevcut.