gabapentin – Tıbbiyeli Sözlük
sözlüğümüzün tanıdığım en iyi yazarlarındandır.

abi değeri verdiğin nadide insandır.

bana karşı veliaht yakıştırmasını yapması da oldukça hoşuma gidiyor.radyoya gece saatlerinde katılarak sohbete yön verir.

tabi sohbetinin güzel oluşu bunun en önemli faktörü olsa gerek değil mi?özellikle okul sonrası hakkında detaylı anlatımıyla beni şimdiden okul sonrasına hazırlamıştır.aslında hakkında yazılacak bir sürü şey var.

ama onu da artık gerçek tanışmamızdan sonraya bırakıyorum.velhasıl seviliyorsun gaba abi.
gaba ile mezuniyet ve ankara dertlerimiz konusunda ortaklığımız dhy ile devam ediyor. ilerde tanıştığımızda da yakın mesafe acile de düşersek tam olacaktır. güzel insan vesselam bu sözlük/radyonun hayatıma kattığı güzel insanlardan.
Tıbbiyeli radyo da tanıştığım mezun yazar abim sohbeti çok hoştur.kendisini çok severim
DEXTERİTYE SÖYLE BENİ ALSIN DİYE KAÇ DEFA DEDİM BU ARKADAŞA AMA TINLAMADI BÜYÜK AYIP ETTİ.

SÖZLÜKTE SEVMEDİĞİM ADAMLAR ARASINA ADINI YAZDIMORTAMLARDA ABİLİK TASLAYIP BİR HALT YAPMAZ AYRICA ÜSTÜNE VAZİFE OLMYAN İŞLERE KARIŞIR
Şu sıralar suistimal edilmeye başlanan bir ilaç alkolle alınması değişik sonuçlara yol açıyor
Kbb'ni rahatça aşabilmesi için yapısına lipofilik halka bağlanmış gaba analogu. Epilepsi tedavisinde tek başına kullanılmaz. Absansa karşı etkisiz. Jeneralize ya da kısmi epilepsiye karşı diğer ilaçlara yardımcı olarak verilir. Güvenli bir ilaçtır, uyuklama hali, baş dönmesi gibi hafif yan etkiler yapar.