galatasaray – Tıbbiyeli Sözlük
türkiye’de ilklerin ve enlerin spor klübü. bu sözlükte de adına başlık açılan ilk klüp oluyor sanırım.
Türkiye'nin en başarılı, en çok taraftar sahibi, en çok tanınan, kupa sayısında en yakın takipçisine neredeyse 2 kat fark atan, böylece ezeli rekabeti yok eden, türkiye'nin en büyük takımı
Şu sıralar yönetiminin amacının ne olduğunu anlayamadığım futbol takımı. Ortalıkta wesley sneijder gitti söylemi dolaşıyorken şahsen bir taraftarı olarak ben dahil bir çok taraftarının tepkisini çekmiştir şu günlerde.

Politikasının giderleri azaltmak olduğunu düşünüyorum ancak gider azaltırken takımı harcadıkları aşikar. yüksek maaşlı,yaşlı diye futbolcu gönderip daha iyisini almazsan oynadığın ligin hakkını veremezsin.

Şu günlerde Merakla gelişmelerini takip edeceğim spor kulübü dolayısıyla.(bkz:ne olacak bu Galatasarayın hali)
Türkiyeye şikeyi getiren her türlü pisliği yapan vergilerini ödemeyen borç batağında olan bileklik satarak geçimini sağlayan uefa kupası sahibi bir takım
Türkiye'ye şikeyi galatasaray getirsdfgghjjklllkh. Bütün dünya mahkemeleri ispatladı kimin şikeci olduğunu hala aynı terane.

Türkiye'nin yüz akı olan ülkenin en başarılı spor klübüdür. Kurada Monaco geldi diye ağlamaz, dosta güven düşmana korku verir.
Enlerin takımı olarak bilinir eğer türk futbol tarihinde bir ilk soruluyor sa bunu yapan galatasaraydır
avrupa'da türk'ü en iyi temsil eden türk takımı. küçükken hayatı yeni yeni anlamlandırmaya başladığımda her türk'ün galatasaraylı olduğunu sanardım, sonuçta iliklerimiz bile sarı ve kırmızı! daha sonraları ise galatasaraylı doğmanın herkese nasip olmadığını anladım, olmayanlar adına ise dünyam yıkılmıştı velakin yapacak bir şey de yoktu...
1990 neslinin takımı.Sebebi ise UEFA şampiyonluğu.Aslında bakarsanız güçlü bir mazisi yok.1980 fetö yapılanmasından sonra 20 şampiyonluğun 15'ini almıştır ki bunların en az 4'ü net şaibelidir.(87-88,92-93,96-97,05-06).Bunların 3'ünde BJK'nin birinde FB'nin şampiyonluğu net bir şekilde çalınmıştır.Bunları açıklamayacağım merak eden internette tapesine kadar bulur.Fetö'nün çöküşünden sonrada bitme noktasına gelecektir,daha yolun başı.Tıpki İtalya'da hükümetin para akladığı a.c milan gibi eski günlerini çok ama çok arayacaktır.