hacettepe tıpta içkili havuz partisi – Tıbbiyeli Sözlük
yeni akit gazetesinin yaptığı, genç doktorları hedef gösteren bir haber.haber şu [http://www.yeniakit.com.tr/haber/hacettepe-tipta-ickili-havuz-partisi-190929.html ~ www.yeniakit.com.tr/haber/hacettepe tipta ickili havuz partisi]genç doktorlara resmen pkk sempatizanı, çapulcu denmiş. izinsiz olarak fotoğraflarını yayınlamışlar. bu nasıl bir çirkinliktir anlamış değilim. bir de resimlerde öğrencilerin bacaklarını sansürlemişler. ulan resimden bile tahrik olan yobazlarlar gelmiş bizlere ahlak dersi veriyor ya ona sinirleniyorum.tabi mezunlar da iyi bir tepki koymuş. [http://doktorlarsitesi.net/2016/07/04/n-hacettepe-tipta-ickili-havuz-partisi-haberine-sert-tepki/ ~ mezunların cevabı]ha bi de hocaların derslerde evrim teorisini anlatmasına takılmışlar. ulan ne anlatsın kadının bir erkeğin kaburgasından oluştuğunu mu?! hastalara deve sidiği içirilmesini mi anlatsınlar?!
Yeni akit haberidir.habermiş yani.tabi buna haber denebilir mi?bence denemez.aga sana ne ya?ister içer ister içmez.içkiden önce bakman gereken daha öncelikli şeyler var aga.iyi insan olabilmek öncelikle.

Sonra `içkiliydi bilmem ne` `Ya Feridun abi ya`
herkes özgürdür. isteyen istediğini yer içer anlatır. evrimi anlatabilir maymunlardan bahsedebilir. empoze etmeye çalışmadıktan sonra istediğini anlatabilir. isteyen de yaratılıştan bahseder dedelerimiz maymun değil der. hakkı vardır. isteyen katılır isteyen katılmaz görüşlere saygı duyulur. patlamanın gecesinde parti yapmak ne kadar ayıpsa, patlamayı neden önleyemedik dememekte o kadar ayıptır.

edit: haberdeki resimlerdeki buzlamalar ilginçmiş.
Girdileri seri eksileyen güruhtan sözlüğün geri kafalı çomarlardan geçilmediğini gözler önüne seren başlıktır.O sansürledikleri kollar kaç insanın hayatına dokunacak, kaç insanı iyileştirecek, kaç insana yaşama umudu kazandıracak... ülke ortadoğu'dan biraz halliceyse bu güzel insanlar sayesinde öyle. Türkiye o özendiğiniz bok bataklığına hala saplanmakta direniyorsa o sansülediğiniz cesur, çağdaş ve zeki kadınların sayesinde. Diyeceklerim bu kadar.
Yahu yorumda bile ramazan olması hoş değil deniyor. Bakın madde bir bu isteğe bağlı katılımlı balo. İki insanlar istediğini yapmakta özgürdür, inanç özgürlüğü sadece belli bir konuda geçerli değil, her insan kendi hayatını yaşayacak yani siz kimseyi yargılayamaz sorgulayamazsınız. Ki gerçekten okuyan araştıran birisi olarak söyleyebilirim İslamda en büyük günahlardan birisi de gıybet dedikodudur, kul hakkıdır, BANA KUL hakkı ile gelmeyin denilen bir dine inananların böyle bir tavır geliştirmesi kadar yanlış bir tavır yok. Ne zamanki böyle durumlarda tam bütün oluruz,o zaman bir şeyler olabilir.
Haber fotoğraflarında kadınlara ait tenlerin sansürlenmesi haberin zihniyetini gozler önüne sermiştir. Kabul edin ne havalimanı ne şehitler umrunuzda. Mevzu içki. Çünkü yalamasını yaptığınız yöneticiler köprü açılışları halaylar düğünler yaparken ağzınızın suyu akarak izlediniz.

İslamiyet içki, sakız, etek, kahkaha konuşmayı bırakıp iyi niyet, sabır, gerçek ahlak, onur, helal konuşmaya

başladığında esas müslümanlar belli olacak.