geçen hafta ters dönmüş bir halde can cekişirken görmediğim, üstüne çıplak ayakla basınca sinir krizi geçirip ayağımı bir saat çamaşır suyuyla yıkamama sebep olan hayvan. hayatımda ilk kez ayağımı kesip koparmak istedim. ıslak ıslak ayakları değdi bi de basınca tutar gibi oldu ayağımı. yemin ederim aklıma geldikçe ağlayasım geliyor. travma resmen. gözlerim doldu şimdi de. of of
Binlerce yıldır evrimin bile çare bulamadığı iğrenç hayvan. Ne doğal seçilime uğruyor ne bir gıdım değişim oluyor.(ebkz: #45927) işte anne sözü dinlememenin sonu. Niye çıplak ayakla geziyorsun ıyy Okurken başıma gelmiş kadar etkilendim. ayağı kurtarmışsın yine Geçmiş olsun kardeş.
Öğrenci evinde bizim mutfağın bi dönem vazgeçilmez böceği. Ev arkadaşım çay demlemek için ketılda suyu ısıtmış ben de bi bardak alıyım diye mutfağa gittim. Tam tezgahın üstünde bir tanesi pusuya yatmış duruyor bu arada ev arkadaşım da yanımda. Ben terligime uzandım tek hamlede bitiriyim diye sonra bir baktım ki sen al kaynar suyu dök hayvanın üstüne. Haşlanarak kıvrana kıvrana öldü böcek. Sonra tabi fena pişman oldu arkadaşım ne diye böyle bir şey yaptım diye de artık iş işten geçmişti. Ben final haftası gece bilmem kaçta hala ders çalışmış olmamıza verdim ama böceğin bile böyle ölmesi üzüyor insanı be
Bunlar yeterince kendine inanırsa uçabiliyor da. Bunu oldukça travmatik bir şekilde öğrenince kabuslarınıza girebiliyor o yüzden siz bilerek saldırın.
her göz göze geldiğimizde "aman allahım" diyerek yönümü değiştirdiğim hayvancık. evlat git bir yerlerde yaşa ama birbirimizi görmeyelim lütfen. hayır öldüremiyorum bir de. lanet olmayasıca.
hayatım boyunca kendisine denk gelmediğim canlı. Gelsem de karşılıklı bakışırız ya da hızlı değilse bir peçete ile alıp dışarı atarım.

bir de oggy et les cafards isimli çizgifilmin ana karaktelerindendir hamaam böceği joey, mark ve dee dee..görsel