hugo ve tolga abi

90larda çocuk olmanın güzelliklerinden birisi.mantık şu şekilde işliyor: telefonla televizyon programına bağlanıyorsunuz ve telefonunuzun tuşlarıyla hugo'yu yönlendiriyorsunuz. tolga abinin de hakkını yememek lazım ,belki de onun sunumu sayesinde bu oyun bütün bir neslin aklında kalmayı başardı.
günlerce ,defalarca kez aradık ama bir kez bile düşmedi ne yazık ki. halbuki iki tuşa basaydık arada tuş basmasaydı yansaydık fena mıydı?
yıllarca o oyunların kumandanın tuşları ile oynandığını düşündüğüm ama o zaman kanal değiştirir nasıl izlicem? he telefondan takip etcem herhalde. monologunu gerçekleştirmeme sebebiyet vermiş tv programı.
bir de cadı sila vardı 3 kapıdan hangisinin doğru olduğunu oyuncu seçmeden önce kötü niyetli kadın gülüşü atardı. hey gidi günler hey.
ne çektirdin bize cadı sila. hele ki o tırnaklarını ekrana doğru sürttüğünde.... ne günlerdi
tolga abinin gözlerini pörtlettiği anları unutamadığım program. kaç kere aradıydım da bana matematik işlemi sordulardı ama bağlamamışlardı. yaa işte arka planda neler dönüyor..
hatırladığım kadarıyla cadı sila, kızı kaçırıyordu bizim hugo da onu kurtarmaya mı gidiyordu neydi. uzun zaman olmuş
gprs li telefonlar için olan ve tvde 'hugo yaz 4242ye yolla hugo oyunu yükle' tarzı mini oyunu nokia 3310 dan yollamıştım 50 kontöre yakın bir miktar gitmişti hâlâ hatırlarım hugo deyince. hey gidinin

içerik kuralları - iletişim