Acile yetiştirildiğinde yaptığı aptallığı anlayacak olan tiptir, bir daha ki sefere daha etkili enstrümanlar kullanır
Daha çok ilgi çekme çabalarıdır. Kafasına sıkmaya gıbı yemeyen tiplerdir.
Ergenlerde çok görülür haftada bir deneyenleri mevcuttur mide yıkama esnasında hafif agresif davranarak ergeni bu olaydan soğutmak mümkün olduğu söylenir.
olaki hekimlere ait bir sözlükte yaptığı eylemi iredelemeye kalkarsa , bir sonraki farklı deneyiminin müsebibi de buraya entry döşeyen yazarlar olması olası tiptir.bu tür konularda hekim olarak sahip olduğunuz bilgi ve birikimizi kamuya açık ortamlarda paylaşmayın arkadaşlar.yazdıklarınızı bi de bu olguların gözünden okuyun.burası sıklıkla hekimlerin kullandığı ama herkesin okuyabildiği bir ortam.
Kullanılan ilaca göre prognoz çok değişebilir. Kurtarma ihtimali genelde diğer yöntemlere oranla yüksektir. Genelde sonuç bir iki organa zarar olarak sonuçlanır.
gecede 10 tane kadın suusid girişim gelse korkmam da bir tane erkek gelse işte o zaman korkarım...tanım: bu tip erkek ise daha dikkatli yaklaşmakta fayda vardır.
Bir acil deneyimimde karşılaştığım tiptir. Kendisi de ilaçla hemencecik ölemeyeceğinin farkındadır. Amacı dikkat çekmektir. Benim gözlemlediğime göre acilde öyle çok önemsemiyorlar. Mideyi teknisyen yıkıyor. Hemşireler de serum takarken biraz hoyrat davranıyor. Bu deneyimimden sonra intihar etme yöntemleri listemden çıkardım bunu. En çok hoşuma giden soba zehirlenmesi veya tüp gazıyla uyuyakalmak.