ilgi orospusu – Tıbbiyeli Sözlük
Böyle tanıdığım bi çift var bizim dönemde. Ne zaman acilde olsalar "yine mi serum .sss" şeklinde snaplar atıyolar.
İlk küfürlü başlık olmasından ötürü bende şunu söylemek isterim. Küfür eden insanları -genelde erkekler- yerin dibine sokan zihniyete karşıyım. Her şeyin olduğu gibi argonun da bir rajonu vardır. Küfür etmeyen ve edeni insanliktan dışlayan zihniyetin ara sıra argo konuşan insandan bazen çok daha kaba olduğunu çok gördük. Ha güzel bir şey mi değil ama bazı hafif Küfürler bazı yerlere de yakışıyor kardeşim

Not : küfür etmemEdit : sözlük bin tane yorum yapma , silme ve laf yarıştırma yeri değildir
Çoğu kişi tarafından sevilmeyen kişilerdir.mesela yine mi ... (Bir yer adı var) aga gitme o zaman ya da gidiyorsan ses etme.sevmem ben.kütüphaneye gitmekten zevk almıyorsan gitme.afedersin mal mısın sen? Kendi kararlarını veremiyor musun ya da silah mı dayıyorlar kafana? Acile gitme aga.ilk dönemler için konuşuyorum acile gitme aga.yine mi Acil .sss aga zorla kimse seni Oraya yollamadı.işte bu tip insanlar için söylenen argo söz.

Not: `Dixi`Yi üzülmeyin agalar
SÖZLÜĞÜN DOĞUM SÜRECİNDE HAKARET KÜFÜR MEVZUSUNA DEĞİNMİŞTİM,HALA AYNI NOKTADAYIM

TANIM:KİŞİYİ GALAKSİNİN KENDİ EKSENİ ETRAFINDA DÖNDÜĞÜNÜ ZANNEDİYORMUŞÇASINA EGO SARHOŞU YAPAN SIFAT TAMLAMASI

(ebkz: #1450)
Bu başlık yüzünden millet birbirine girdi. Başlıklar açıldı. Ne gerek var herkes küfür ediyor. Bunun doktoru mühendisi bankacısı mı var? Sen de ediyorsun ben de ediyorum. Olayları başka yönlere çekmeye gerek yok.