internetten kitap siparişi – Tıbbiyeli Sözlük
Raflardan çekerek sayfaların kokusunu alıp birkaç sayfasını karıştırarak satın almanın verdiği tadı vermez. Daha ucuz olması tercih edilme sebeplerinin başındadır.
Kargoyu açacağım anı dahi kendimi hazır hissedene kadar beklerim. İndirim zamanlarını iyi takip etmek gerekir, alırken ama dikkat etmek lazım yoksa benim gibi evinizde sayısız kitap ne ara aldım da okuyacağım diye sizi bekler
Almaya kesin karar verdiğin kitapçıda koklayıp bakıp aşık olduğun ama alamadığın kitaplar biriktiyse serum (!) gibi gelir.
Kitapçıda incelenMemiş sadece internetten bakılarak alınan kitapların sonu hüsran

Sayfaları şöyle bir karıştırıp içinden kesitler okumadan olmuyor
Ben idefixten söylemiştim kargo haricinde gerçekten çok iyiydi özellikle indirimleri takip ederseniz sizin açınızdan mükemmel olur
kitap yurdu bu konuda gerçekten çok iyi, 20 tl üzerine kargo da almıyor ve kitap ayracı, minik defter gibi küçük hediyeler yollayarak adetda kalbimi fethediyor.
Kitapyurdunda ayrıca bir kaç ay düzenli sipariş verirseniz extra bir indirim de alıyorsunuz. Babilin kupası ve 10 kitap seçip onları 10 tl yapması güzel. İdefix meşhur indirimleri ile gönlümüzü hep alır. Dr ise teknolojik ürün de bulabilmek açısında iyidir. Vesselam hepsini her hafta takip ederim hepsinde farklı zamanlarda güzel indirimler olur.
Bu konuda tercihim genelde `odakitap` oluyor. Promosyon olarak güzel hediye kitaplar gönderiyorlar. Ayrıca gündemle ilgili kitaplarda da kampanyaları olmakta.
kitaba dokunarak seçmek bana göre de daha güzeldir ancak o kargoyu beklerken ortaya çıkan sabırsızlıkla gelen heyecan da paha biçilemez.
edit: artık kitapçıya gidip saatlerce gezecek zaman bulamadığımdan tercih ettiğim ilk yöntem.