video
HDP DENİLEN SÖZDE SİYASİ ÖZDE TERÖR YUVASI OLAN PARTİNİN HAZIRLADIĞI CİZRE RAPORLARI İLE BİRKEZ DAHA ORTAYA ÇIKMIŞ GERÇEK.ULAN SANKİ GÜVENLİK GÜÇLERİ HOBİ İÇİN ÖLDÜ,ÖLDÜRDÜ,YAKTI,YIKTI ORALARI.BİR TANE BİLE HENDEK yok GÖRÜNTÜLERDE, BUZDOLABINA TUZAKLANAN EYP'LERDEN HİÇ BAHSEDİLMİYOR,ELLERİNDE KELEŞLERLE FİSTAN GİYEN HEVALLER HİÇ HİÇ YOK ORTADA.edit:imla

edit 2: yaptığınız kara propagandanın içine sıçayım.işiniz gücünüz yalan,iftira.yok 3 yaşındaki bebek buzdolabında saklanmışta,yok tanklar rastgele ateş etmişte rörörörö.TAM BAŞLIĞA UYGUN YAZI KASMIŞSIN KÜRTÇÜ KARDEŞ BİZDE SENDEN BAHSEDİYORDUK.ULAN PUŞT,3-5 TANK 2 SAAT RASTGELE ATEŞ ETTİ DE ANKARADA 240 VATANDAŞIMIZI KAYBETTİK,DOĞUDA GÜNLER SÜREN OPERASYONLARDA ETEKLİ OROSPU ÇOCUKLARI ANALARINININ AMINDA SAKLANDIKLARI HALDE KAÇ SİVİL VATANDAŞIMIZ ÖLMÜŞ VE BUNLARIN FAİLİNİN TSK OLDUĞUNU NERDEN BİLİYORSUN?

SENİN O GÜZELLEME YAPTIĞIN PKK DAHA 3 GÜN ÖNCE VAN'DA,5 GÜN ÖNCE DİYARBAKIRDA HATTA VE HATTA GECEN YIL CİZRE'DE ONLARA SİPER OLMAYI KABUL ETMEYEN SİVİLLERİ TARARKEN VİDEOLARI YAYINLANDI,HATIRLADINMI MEVLÜDE İĞDİ'Yİ?MEVLÜDE İREM ÇİFTÇİ YAZ GOOGLE'A,SADIK EFE YAZ,HÜSEYİN UTKU GÜLBAHAR YAZ ULAN PUŞT!BUNLAR BİRKAÇ AY İÇİNDE OROSPU ÇOCUKLARI TARAFINDAN ŞEHİT EDİLMİŞ,BİR ÇIRPIDA AKLIMA DÜŞEN UFACIK ÇOCUKLAR!

BİR DE TEHDİT EDİYOR İBNEYE BAK,İÇ SAVAŞ ÇIKTIĞINDA GÖRECEKMİŞİZ NE GÖRECEKSEK,ATEŞ OLSANIZ CÜRMÜNÜZ KADAR YER YAKARSINIZ.o öve öve bitiremediğiniz kobaniyi 500 tane ışidli ibne sardığında senin anan baban soluğu urfa'da aldı beyninin siktiğim,günlerce yalvardınız dünya yardım etsin diye,yalamadığınız göt kalmadı.bu beğenmediğin ülke sınırını açsın diye götünüzü yırttınız, o kucağına oturduğunuz amerika havadan bombaladıda götü kurtardınız,sonra da zafer çığlıkları attınız kobani direnişi diye.
Bence tıp okuyanları devlet tarafından incelenmeli.ırkçılık ya da değil.yazın kamplara gidiyorlar oralarda neler yapıyor acaba hevaller.
hadi bunlar kürtçü, bir de bu ikiyüzlülüğe ortak çıkan tatlısu solcuları var ki onlar tam evlere şenlik.
Hendekleri kazan buzdolabında saklanan 3 yaşındaki bebeklerin, 12 yaşındaki çocukların cesedi miydi? Cesetlerden ne istendi? 15 temmuzda ankarada darbe gecesi iki tane f16 uçuş yaptı,afedersin ama tüm Ankaralılar altına sıçtı. Sokağa çıkma yasağından yusuf yusuf korktunuz. Burada bahsedilen ilçelerde aylarca sokağa çıkma yasağı oldu. Bunu anlayabiliyor musun? Empati yap bak çok değil azıcık . Aylarca sokağa çıkmıyorsun. Asker duvarlarına sprey boya ile Türksen övün,kürtsen geber yazıyor, tanklar geçerken anonslarla hakaretler ediyor. Tanklar öyle darbe gecesi gibi nazik değil,her yere ateş ediyor. Hendek kazan gruptan bahsetmiyorum,evinde aylarca hapis kalmış ailelerden bahsediyorum. Evlere top atışları isabet ediyor, 3 yaşındaki ,5 yaşındaki hatta daha küçük bebekler öldü . Ama sokağa çıkma yasağı yine de kaldırılmadı. Ulan bir ana , çocuğunu buzdolabında saklıyor. Bunu aklın mantığın da mı almıyor? Bir ana olduğunu düşün, öz çocuğunun cesedi ellerinde.naparsin ha? Bunun Kürkçülükle ilgisi yok,bizim orada beklediğimiz insanlıktı. Ne yazık ki insanlıktan sınıfta kaldık. Bakın yukarıda kaç adam hala anlamamış. Umarım ölen çocukların ,sakat kalan çocukların haykırışları kulaklarınızda yankılanır. Zaten çok yakında iç savaş çıkacaktır ,o zaman siz oradaki insanların derdini daha iyi anlayacaksınız ama çok geç olacak.
Sevgili yazarlar inşallah sonumuz Yugoslavya olmaz, şunu unutmayın ki Türklük aidiyet duygusudur. Sen bu bayrağa bu vatan ait hissediyorsan kendini, Türksün hocam. İster Kürt kökenli ol ister Çerkez ister başka bi şey. Kürtçülük bilmem ne bunlar bıdı bıdı laf. Ha ne işe yarar memleketi bölersin, sonra da git bi tarafına kına yak. İç savaş çıkarsa bu Kürtçü politikalar yüzünden çıkar bunu da bilesiniz.
TÜRK'ün ayağının tozuna kurban dedirten durumdur. Adına ister ırkçılık diyin ister ne derseniz diyin. Türk'ün mayasında kalleşlik teröristlik kahpelik yoktur. Şanlı osmanlının şanlı evlatları. Her şey size Kutlu olsun.
Sokaklarda günlerce cenazesi kalan insanlar, ölen çocuklar... insan evladı bunu yapmaz. Arkadaşlar yanlış yapılıyor açıkça bunu görmüyor musunuz? Orada kalanların bir kısmının amacı pkk'ya destek olmaktı evet, ama bir kısmı gidecek bir yeri olmadığı, gidemediği için kaldı. Bu operasyonlarda yapılanlar kürt halkını daha fazla kışkırttı, dahası mağdur etti. Demiyorum ki oralar öyle kalsın, temizlik imandandır. Vatan hainleri sonuna kadar temizlenmeli.ama bunun çocukları yaşlıları mağdur etmeden yapılması lazım. Hdp kürt halkının kanından, mağduriyetlerinden besleniyor, gözlerini onlara vadedilen özerk kürt yönetiminin iktidar hırsı bürümüş. Hiç çekinmeden halkı askerin önüne sürüp mağdur etmeye çalışıyorlar.diyorlar ki halk tanka topa karşı siper etti gövdesini : sen kimi kime siper olarak kullanıyorsun?bir de şu var :bölgedeki operasyonları yönetenler, orduda kritik durumda olanların bir kısmı da hain. Bunlar kandil'de hedefler bombalamadan ordakilere haber veriyorlarmış kaçsınlar diye.kansızlar nasıl ankarayı bombaladıysa, İstanbulda ankarada 250 küsur insan katledildiyse aynı ordu mensupları tarafından yapıldı. Bunun ırkla vs. Alakası yok. Sen şimdi yok bilmem ne Kürtler hepsinin köküne kibrit suyu dersen, bunları yaşayan insanlar da aynısını pek tabi türklere der.yapılmaya çalışılan bu ve biz devam ettikçe birilerinin ekmeğine yağ sürüyoruz. Nefret söylemleri uzun vadede süreci besler. Lütfen biraz sağduyulu olun, ırkçılık özelde hem imanımıza hem milletimize genelde ümmete ve insanlığa zarar veriyor.
"Abi benim kürt arkadaşlarım da var" diyerek sahte hümanizm ayaklarına yatıp en küçük tartışmada saldıranlar kadar ikiyüzlü değillerdir.

Ayrıca Kürtçülük ne kadar ayrılıkçı hareket ise türkçülük de aynıdır. Hadi bu insanlar ben bu bayrağın altında yaşıyorum o yüzden Türküm dese bile "Türkün ayağının tozuna" kurban edilirlerse haklı olarak sesleri çıkar.

Ek olarak burda böyle şiddet dolu insanları görmek insana 'bu da doktor olacaksa işimiz var' dedirtir.
Tüm Kürtler için olmasa da bu ülkenin ekmeğini yiyip bu devlette yaşayıp sonra da kaçak elektrik kullanıp, dağa çıkıp şerefsizlik edenleri kapsar
Kürtçüler özel olmaya durum

Şöyle ki ülkemiz ikiyüzlüler ülkesidir.Misalen

İslamcılar gayeleri şeriat olmasına karşı bunu saklarlar

Türkçüler gayeleri tengri inancı olduğu halde saklarlar

Atatürkçüler gayeleri islam dışılık olduğundan bunu saklarlar

Kürtçüler Kürdistan emellerini saklarlar

Aleviler inançlarının kınanacağını bildiklerinden bunu saklarlar

Liste uzar giderNeden bizler ülkece iki yüzlüyüz?

Çünkü okullarımızda iki yüzlülük öğretilir çünkü düşünceye tahammülsüzlük oğretilir