molecular biology of the cell

tıpa yeni başlayan heyecanlı kitlenin hocanın tavsiyesi üzerine kütüphanede sıfırladığı kitap. haaa iki ay sonra bak o heyecan ''olum öğrenci notu neyimize yetmiyor be ? '' moduna çoktan yerini bırakmıştır.*
tüba yayınlarından çıkan eylül-ekim aylarında hayatının ilk textbook alma sevincini yaşayacak olan tıbbiyeliler tarafından stokları tüketilen kitap. zira kütüphanede de bulmak mümkün değil. ingilizce ve türkçe versiyonları mevcut. fiyatı enflasyona göre değişmekle birlikte 80 tl civarıdır. 2 ay sonra raflardaki tozlu yerini alacağından yerine daha uzun süre kullanılabilecek kitaplar satın almak tercih edilebilir.
ulan bi haves aldık resimlerine bakmak dışında hiç bişey yapmadım
okul açılsın yeni birlere satmaya çalışacağım
tıp okumaya başlayanların bi hevesle ilk aldığı kitaptır ama okuyan kişi sayısı az oluyo maalesef genelde zaman olmadığından.ama okunursa faydası illa ki görülür diye düşünüyorum
türkçe versiyonu rezalet çeviridedir.
bu başlığa rastgele gelerek adını görünce heyecanlandığım, entry'leri görünce "ilerleyen zamanlarda almak daha mantıklı galiba" diye düşündüğüm kitap.
almayiniz aldirmayiniz efenim. bi heves alan cok arkadasim olmustur ellerinde hic gormedim. zaten bana kalirsa donem 1de kaynak aramaya almaya gerek yok, tamamen kisisel fikrim.

içerik kuralları - iletişim