müge anlı ile tatlı sert – Tıbbiyeli Sözlük
türk insanının neden depresyonda olduğunun açıklaması olan programdır. `evde sağlık hizmetleri` için gittiğimiz tüm evlerde bu program açıktır. gerçi televizyonda gündüz kuşağı düşünüldüğünde aslında insanlar bu tarz programları izlemeye öteleniyor.
insanı psikopatlaştırır.ormanlık alanda gömülü cesetin olduğu yere doğru giderken kamerayı böyle aşağı baktıra baktıra götürüp,kameramanın adımlarını ve çalı çırpıyı gösteriyor ya. tüylerim diken diken oluyor huylanıyorum.
tatilde olmasa darbenin birinci günü bile rating sıralamasında üst sıraları zorlayacak derecede ''olağanüstü mal'' kitleye hitap eden gündüz kuşağı programı.
Lise ve üniversite sınavlarına hazırlanmamda en büyük destektir bana.gündüz kuşağı programıdır.katiller bulunur,hırsızlar bulunur,belki de bu program şu an tatilde olmasa kalkışmayı bile engelleyebilirdi.ne yalan söyleyeyim izlemeyi seviyorum agalar.bence diğer evlenme programlarından daha mantıklı.hem bir kere bağlanınca sabah erken kalkıp hemen tv başına geçiyorsun.katil bulundu mu?çocuk anne-babasını buldu mu?bir de hedef şaşırtıp aranan kişinin daha kolay yakalanmasını sağlıyorlar.ben seviyorum aga dedim ya lise ve üniversite sınavlarına bu programla hazırlandım.hatırladınız mı sınavdan önce 1 ay okula gitmiyorduk.he o Zamanlar sabah erken kalkıp önce izliyordum sonra dershaneme kursuma ya da evde deneme çözmeye devam ediyordum.müge anlı bir de hukuk üzerine yükseklisans yapmış.nezen germiyen'ın katili bulundu mu agalar?

Editus communis : klavyenin azizliği
Müge anlı hafızalarda her zaman "vanda deprem olmuş,iyi olmuş,askerlerimize saldırırsanız böyle allah cezasını verir." Cumleleriyle kalacak alçak,ahlaksiz,terbiyesiz,cahil biri olarak kalacak. Doğal bir afette ölen insanların kanı kurumadan bu kan dondurucu pislik açıklamaları asla unutulmamalıdır
özellikle 'Sevgi izi' gibi bir projeyi ülkemize kazandırdığı için sevdiğim ve desteklediğim program.
Ev hanımı olabilmek için gereken en önemli kriter.Bizim ev hanımına en azından belli bir süre için haberlerden, siyaset programlarından ve her türlü gündüz kuşağı programlarından uzak durmasını tavsiye ettim. Belgesel izlesin, film açayım onu izlesin ama bütün gününü bunlarla geçirip kafayı yemesin, sonra bizim de kafamızı yemesin istedim. Bir süreliğine gündemden uzak kalmak "normal" yaşantımızda ne kadar stres sahibi olduğumuzu anlamamızı sağlıyor.Böyle boş şeyler yerine kaliteli zaman geçireceği hobi de bulamadım, bize gene akşamları kim kimin kaynına kaymış onu dinlemek kalıyor :(
Hahah karşıma çıkan şeye bak. Komite yaklaşıyor ya her gün YouTube’dan takip etmeye başladığım program kendisi
Tus calisacagim diye eve internet almayip tv ye sarmam sonucu dustum bu bataga.En cok da evlilik vaadiyle kandirilip dolandirilan dayilara guluyorum.Ayrica hastanede de her turlu lezyonu, olumu adli vakaya ceviresim geliyor bunlar yuzunden. Insanimiz manyak olmus cunku.Ayrica insan merak etmiyor degil, nasil oluyor da bu kadin bir takim olaylari cinayetleti cozebilirken polis jandarma yapamiyor? Ya da yapmiyor mu? Bu suclularin inin iq su dusuk zaten. Uc gun konus en sonunda adami oldurduk uc parcaya bolduk uc ayri yere gomduk diye kendisi soyluyor.