oğuzhan uğur – Tıbbiyeli Sözlük
Uzun zamandır takip ettiğim son zamanlarda sadece biyolojik unsur şarkısını dinlediğim şarkıcı. Bir süredir youtube'da babala tvde tespitlerini doğaçlama bir şekilde paylaşıyor. Son zamanlarda sosyal medyada bu paylaşımları popüler olmuş durumda.
bu aralar youtube kanallarını hayranlıkla takip ettiğim komedyen. evet komedyen. ben müzisyen sanıyordum ama bu adam bildiğin komedyen. uzun süredir video izlerken bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum. stand up gösteri düzenler umarım pek yakında.babala tv, budabi tv ve onedio video kanallarından videolarına erişebilirsiniz.

video
babası emekli Albay, PKK lideri Abdullah Öcalan'ın yakalanmasından sonra ilk sorgulamasını yapan Hasan Atilla Uğur'dur. sigara içerken yakalanma hikayesini bir de bunu düşünerek dinleyin.
Apoyu sorgulayan, Ergenekon kumpasıyla tutuklanan Hasan Atila Uğur’un oğlu. Şarkılarını ve mevzular ve pinçteki videolarını beğenerek izliyoruz
Konuşmalarını biraz saygısız -özellikle kadınlara karşı - kendisini de fazla kendini beğenmiş bulduğum , yapmacık el sallama hareketini yapmamasını tavsiye ettiğim , cesur olduğunu düşündüğüm şarkıcı ve youtuberdır. Zaman geçirmek için açtığım videoları bazen çok eğlenceli olmakta bazen de sinirimi bozmaktadır . Net bir hissiyatım yok sözlük .
dis gorunusu fazla asabi geldigi iciin tahammul edemedigim sahis. hicbir videosunu da izlemedim ve bi sey kaybettigimi sanmiyorum.
siyasi fikirlerimiz uyusmasa da şu an depremzedelere haluk leventle beraber belki en az AFAD kadar yardıma vesile olan kişi. helal olsun. kel herife kalsa bu cocugun şu an evde oturup AFAD'a bağış yapması gerekiyor.