okul olmadığı zaman sözlüğün zevk vermemesi – Tıbbiyeli Sözlük
`Okul olsa duramazsın` Sınav-büt Zamanı giri girmek en büyük zevkim.agalar şimdi herkes tatilde,kafası dağınık.okul Zamanı insanlar bir kaçış arıyor,sınav stresine-yorgunluğuna bir dur demek için sözlüğe giriyor olabilir.ileriki günlerde göreceğiz açılsın bi okullar.
Ders çalışırken her türlü ders dışı faaliyet zevk verir.okul bittince de artık zevk almayı sağlayan faktör olmadığından sözlük eğlenceli gelmiyor olabilir
Okul dönemi ile alakasından çok kimsenin elini taşın altına koymadığından ileri geliyor bu durum.Bakıyorum herkes online ama herkes birbirinden bekliyor başlık açmayı, entry girmeyi.Tıbbi entry girsen suç, siyasi-dini muhalif başlık açsan suç, eğlenceli başlık açsan da format yok, forum mu burası, yazarların sözlük aşinalığı yok ancak eleştiri. Diğer sözlüklere bakıyorum çok da farklı değil yazım tarzları.Herkesin anlaması gereken şu ki burada her türlü bilgiye ihtiyaç var. Şu an tıbbi entrye de ihtiyaç var neden derseniz hayatımız google olmuş iken insanların arama motorlarından sözlüğü bulabilmeleri için bu şart.Misal eğlenceli başlık istiyorsak da açmak için engel yok kimsenin önünde. Herkes kendi bilgisini görgüsünü bakış açısını paylaşabilir ki burada her entry bir şekilde birilerinin işine yarayacaktır emin olun.Lafın kısası sürekli şikayet etmek yerine katkıda bulunmalıyız. Paylaşmaya, öğrenmeye, okumaya, birlik olmaya her zamankinden çok ihtiyacımız var.