Ps4 sahibi olarak parasının hakkını verdiğini düşündüğüm konsol.Zorunlu hizmet zamanlarında, uzun kış gecelerinde, yalnız kaldığınız evinizde can yoldaşınız olur.Tek sıkıntısı Türkçe dublajlı ya da altyazılı oyun sayısı az. Bir de oyunlar çok pahalı ne yazık ki.Bence Playstation tarihinin en güzel oyunu `The last of us` diye düşünüyorum.

Herkes mutlaka bir şekilde bu oyunu oynamalıdır.

Bittiğinde göz yaşlarınıza engel olamayacaksınız.
erkekler birbirlerine pes atalım dediği zaman bunun playstationun kısaltması değil oyun ismi olduğunu çok sonra öğrenmişimdir. İlk versiyonu beyaz sonrakiler siyah olmak üzere; dikdörtgen, cd yi döndürürken garip sesler çıkartan oyun konsolu.
Üniversiteye bir başlayım kesin alacağım deyip yıllardır para bulup alamadığım oyun konsolu.
Ps1'de bir `tom and jerry` oyunu vardı bilmem bilir misiniz

Bi onun bir de ataride `super mario`nun verdiği zevki hiç bir oyun vermedi , veremez ne yazık ki.
4.versiyonunun joy stickleri efsanedir amacına hizmet eder ve oynayana mutluluk ve zevk verir
ps4'ün Kara cuma yani 23 kasım günü Abd'de 200 dolara spider man oyunu ile birlikte verileceği oyun konsolu. Özellikle ps4 Oyun kilidi açtırmak, oyun yüklemek ve her türlü bakım servisi için https://www.ps4servisi.com ps4servisi'ni aramanızı öneriyorum.
Sony nin 2020 de PlayStation 5 i piyasaya süreceğini açıkladığı oyun konsolu. Kısa süre önce ps 4 ün de hackerlar tarafından kırılması başarılıp korsan oyun oynamak için kullanılmaya başlanmıştır.
teknik servis konusunda ilk başta bir sorun yaşasakta şikayet konusunda hassas ve kurumsal bir firma olarak İxirplaystation tercih edilebilir. Sorun olan şey de yoğunluktan dolayı cihazımı 2 gün geç kargoya verdiler. Sonrasında şikayet maili gönderdiğimde sorun çözüldü.