mobil pokemon oyunu.

uzun süredir beklenen, tanıtım videoları ile hayranlarını kendine bir kez daha hayran bırakan pokemon oyunu.

bugün 3 arkadaş sokaklarda koştuk durduk. deli dürttü bizi.
İos için nasıl ulaşabiliriz bilen yazabilir miEdit: oğlum ne istiyonuz benden?
İos için daha çıkmadı, aslında resmen Android için de çıkmadı ama herkes dosyaları kendi indirdi direk belleğe. Bu ay içinde çıkar deniyor
O kadar bekle ciktigi gun indireme bisey de ilk bizim ulkede piyasaya ciksin bu indirenler nasil indirmisler bi el atsalar buraya :-)
Hala tasolarda pokemonu yaşayan ben,çıktığını şimdi öğrendiğim mobil pokemon oyunu.bakalım iOS kullanan insanlarız bekleyelim.sonra yakalarız.yalnız kan çıkar mı bilemiyorum.bağcılarda pokemon toplamak zor olsa gerek.
Yakında sokaklarda charmender kovalayan yetişkinleri görmemizi sağlayacak über oyun. Benim gibi Pokémon sevenleri heyecanlandırmıştır. Oynamak için internetten APk sını indirip çıkan pokemon simgesine tıklamanız yeterli.
[http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852 ~ ios için indirme linki] İndirdikten sonra Ayarlar -> genel -> aygıt yönetimi -> güven i seçiyoruz. Hayırlı uğurlu olsun (bkz:Onedio)
bu oyun için yeni açılmış, gelişmekte olan bir forum da mevcut : [http://forum.pokedexturkey.com/ ~ Pokedex Turkey]

oyun hakkında her türlü sorunuzu sorabileceğiniz bir yer
Mobil pokemon oyunu.bugün cami,çeşme,park her yeri gezdirmiş hatta bir düğüne götürmüş orada da eevee'ti yakalamama vesile olmuştur.gerekli ayarları yapınca şarjı normale göre daha idareli götürmektedir.ayrıca ekranı ters çevirince ekran koruması gibi bir görüntü ortaya çıkıyor.yalan değil kahvede bile oynayan insan bulduk hatta pikaçu trafoda bulunur gibisinden bir espriye maruz kaldık.dikkat etmek gereken şey ise yolda pokemon falan ararken bir yerlere çarpmamak,dikkatli olun aga Allah korusun araba motor bisiklet falan çarpabilir kaptırmayın kendinizi.tadında..hadi iyi oyunlar