Bir türlü beceremediğim, yapabilenlere imrenerek baktığım, sanal alemdeki gülme efekti ya da biçimi. Millete bakıyorum alsldkf diye güzelce yazıyor resmen gülüyor yahu. Sonra özeniyorum ben de random atcam diye ama ortaya çıkan sonuç şu: aşaşlllglghl. Lghlgh ne aminıkoyim, Süt mü içiyoz burda? sinirlenip siliyorum tabi hepsini sonra bulabileceğim en hunharca gülen smileyi gönderiyorum artık gözünden yaş gelen surat mi gider alnından ter akan mı bilmiyorum. eskiden ne güzeldi herkes :D yapar gönderirdi hey gidi. Gülüşün de randomuna kaldık.
Genelde 13 14 yaşında kızların instagramda yorumlara arkadaşını etiketleyip "ya kanka ahsubsusisu amk ahauahaah" şeklinde kullandığı sinir olduğum olay.Edit: sadece bunlara değil yapan herkese sinir oluyorum.
Random gülüş yaparak zaman harcayacağınıza gözünden yaş gelen smiley i yapın gitsin ikisi de aynı şeyi ifade ediyo zaten
Kfldjdlsls diye gülüyorum bu beni sessiz erkek mi zilli kız mı yapar diye düşündüren başlıktır.

Bu arada severim random gülmeyi çünkü samimidir oha şu an harf bulup da yazamıyorum ifade bulup da atamıyorum demektir. Fazlası tehlikeli ama dozunda çok işlevsel bence.