sabahtan akşama survivor izleyen insan – Tıbbiyeli Sözlük
işsizliği ileri boyutlarda yaşar

Özet, yorum, tekrarlara kadar izler

Oy gönderir acunu ben zengin ediyorum der
Bizimkiler izlemiyolar sadece adeta onları özümsemişler olayın içine girmişler allahtan bitiyo
En mantıklısını yapan insandır aga.beynini boşaltıyor,limonlu çayını içiyor,meyvesini yiyor sonra da yatıp uyuyordur.düz insandır.gündemi takip etmediğinden dolayı derdi tasası olmaz.tek derdi o hafta kim elenecektir ve ona da mesaj atar,bireysel bir katılım yaptığını hisseder.ben de işsiz güçsüz olsam tek derdim kim elenecek olsa izlerim aga. (bkz:ignorance is bliss)
Benim yıllar önce bir oda arkadaşım vardı kendisi diş hekimi 2 sınıfta kalmıştı ve yıl tekrarı yapıyordu vermesi gereken tek ders vardı hal böyle olunca vakit çok eğlenmek içinde seçenekler azdı. Vadandaş tüm gün odada film indirir izlemez survivori izler durudur sarar tekrar oynatır yorumlar ve kendince jeneriği baştan oluştururdu. Tabi jenerik deyince basit bir şey gelmesin aklınıza haftanın 4 mü 5 gününü sırf buna göre ayarlar utanmazsa zorunlu ihtiyaçlarını bile 2. plana atardı ama sonuçta çook kraldı iyidir candır
insanların tam da bu şekilde sınıflandırılmasına karşıyım. çok katı düşünüyorsunuz. ben survivor izliyorum. hayatımdan memnunum. koala da değilim. gereksiz bir insan da değilim . canım isterse yarın gider cennet mahallesi de izlerim. ne bileyim stil yarışması da izlerim. izlediğim de oldu. siz bir programı vs. kötülemekte özgürsünüz ama konu onu takip eden insanlara gelince durmanız lazım. parmağınızla birini işaret etmeden önce ellerinizin temiz olduğundan emin olun.