sadece erkeklerin bildiği cumartesi olayı

kendimin farkına vardığımdan beri yaşadığım olaydır. her şey o gün yaşanır ve orda kalır. anlatılmamalıdır, bir erkeğin en önemli sırlarından birisidir, tek kelime edeni ne diğer erkekler ne de tarih affetmez.

edit: bilmediğini söyleyen erkek inkar ediyordur. bu olaydan inkar ederek sıyrılamazsınız. ayrıca her erkeğin yaşadığı bir durum olmasından ötürü farklı mecralarda dillendirilmiș olabilir.

edit2: arakladığımı iddia edenler; başlığın ekşideki sahibi "bushido77" ile konuştum. kendisinin bu durumdan rahatsız olmadığını hatta hoşnut olduğunu söyledi. bu haftaki cumartesi'yi de iple çekiyormuş.
sözlükteki kadın oranı düşünülmeden girilmiş bir başlık.
(bkz: umarım saçmalamıyorumdur)

edit: amaaan biraz kendimiz olalım yiaaa
beyler üzgünüm ama bu konu şu anda ismini vermek istemediğim ama herkesin malumu bir sözlükte sayfalarca yazıldı çizildi ve mutlu sona bağlandı. burdan size iş çıkmaz benden söylemesi. kızlar siz de çok şeyapmayın merak ettiyseniz girin malum siteye aydınlanın. tanım: erkeklerin artık ifşa olmuş etkinliği.
erkekler olarak biz de bilmediğimize göre sadece ubermensch adlı yazarın bildiği cumartesi sendromu

sıcağı sıcağına edit: hayatperest adlı yazar da biliyormuş
erkeklerin söylememesi gereken sırdır,tarih boyunca var olagelmiştir
sonra bakınız bu kız neden `sözlükte kadın olmak` başlığını açıyor. siz sonra bana pozitif ayrımcılık istiyor diye iftira atmaya devam edin. neyse iyice adım çıkmadan ben susayım...
cumartesi günü yaptığım en büyük etkinlik halısaha abi benim. onun da sonunda 14 erkek hep birlikte terli terli soyunuyoruz. yoksa bunu mu söylemeyecektik?
ağırlık çalışmak delicesine , sonrası mı,

(bkz: ye iç yat)
olayı açıklıyorum ama olaya katılmıyorum yalan dolan tamamen. başka günler namluya mermi gelmezken cumartesi gecesi sıkıntı olmaksızın atış serbest diye sadece erkeklerin bildiği diyorlar bunu savunan erkekler cumartesi gecesi dışarı çıkmaz falanmış . amk yalan bence böyle şey yok
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim