sheishere – Tıbbiyeli Sözlük
Kısa süredir var olan şu sözlükte tavrını koymaktan çekinmeyip giden, vakti geldiğinde dönmesini bilen insan. Sözlüğe çok güzel bir renk katmaktadır. Girilerinin devamını dilerim.
1.nesil yazar.zamanında kalbini kırdılar,üzdüler.şimdi gördüm kalbi kırıklara,dertleri Derya olanlar yardım ediyor.iyi kalpli,yardımsever..kimseyi üzmeyin agalar,kimse üzmesin seni iyi insan...

Saygılarımla gm
ihraç kavramına hiçbir sözlükte-platformda sıcak bakmadığım için şahsımı üzen bir durum olmuştur. bu konunun daha ılımlı şekilde çözülebileceğine inanmıştım şahsen.
kendisi tamamen ihraç edilmemiş olup 1 haftalık dinlenme verilmiştir diyebiliriz. format konusunda sürekli eleştiri almamıza ve formatı en çok delen kişilerden biri olmasına rağmen sadece uyarı ile yetinmiştik bu zamana kadar. kendisini 1 hafta sonra tekrar sözlükte görmeyi umuyoruz.aynı zamanda sözlük hepimizin; kişi ya da gruplara ait değil.
(bkz:Buralar hep benim) uzaklaştırma alan ilk yazar. Kaç kere özür diledi aslında. Gerekli miydi gereksiz miydi bilinmez. Entryleri takip ettiğim beğenerek okuduğum ve uzaklaştırmasının sona ermesinden sonra aramızda tekrar görmek istediğim 1. nesil yazar.Edit1:gereksizmiş sözlük. Adminler neden böyle yaptınız? Hem diyoruz ki gelişelim entryler girilsin yeni insanlar katılsın aramıza hem de entrysi bol bir yazarı uzaklaştırıyoruz. Eski yazarlarımız kalkıp giderse bu şekilde yeni gelenler ne düşünür. Henüz gelişme aşamasındayız ancak böyle yaparak çok kan kaybederiz adminler.
Uzaklaştırma mı almış bence anlamsız zaman bitince dönüp normal normal mi yazacak. Garip şeyler dönüyoooor