sheishere

kısa süredir var olan şu sözlükte tavrını koymaktan çekinmeyip giden, vakti geldiğinde dönmesini bilen insan. sözlüğe çok güzel bir renk katmaktadır. girilerinin devamını dilerim.
minnoşlar minnoşu yazardır, sanırım aynı zamanda memleketlimdir. çok seviyom iyi ki burda kalpkalpkalp
1.nesil yazar.zamanında kalbini kırdılar,üzdüler.şimdi gördüm kalbi kırıklara,dertleri derya olanlar yardım ediyor.iyi kalpli,yardımsever..kimseyi üzmeyin agalar,kimse üzmesin seni iyi insan...
saygılarımla gm
ihraç kavramına hiçbir sözlükte-platformda sıcak bakmadığım için şahsımı üzen bir durum olmuştur. bu konunun daha ılımlı şekilde çözülebileceğine inanmıştım şahsen.
sözlükten uzaklaştırılan ilk yazar. dikkat edin uzaklaştırılan diyor, uçurulan değil. tamamen atılmadığı anlamını çıkarıyorum ben buradan. bu bile sözlük yönetiminin yazarlara karşı toleranslı olduğunu gösterir bence. başka sözlüklerde tek bir tanesi bile direkt uçurulmaya, lanetlenmeye uzaklaştırma, çaylaklığa düşürülmeye sebep olarak sayılan şeyleri kabul edelim ki burada defalarca yaptık. bunları kimi zaman görmezden gelip kimi zaman uyararak düzeltmeye çalışan sakin ve anlayışlı adminlerimiz var. sözlüğün yeni olmasından mütevellit çok da yazarları sıkıştırmadığının da farkındayız. ama adı üzerinde burası bir sözlük, kuralları olan bir mecra. sözlüğe gelip 'tanım yapmasak olmaz mı' demek çok mantıklı değil. aynı şekilde başlıkta entryler arası yazışmalar, yazım yanlışları, entry'lerde gereksiz buton kullama gibi hatalara başta burayı kullanan diğer yazarlara duymamız gereken saygıdan ötürü dikkat etmemiz gerekir. `sheishere` bu konuda sözlüğün attığı ilk adımın gazisi oldu ama kısa zamanda aramıza dönmesi dileğiyle.
(bkz: tıbbiyeli sözlüğün yazarlarına en çok değer veren sözlük olması)
edit: imla
kendisi tamamen ihraç edilmemiş olup 1 haftalık dinlenme verilmiştir diyebiliriz. format konusunda sürekli eleştiri almamıza ve formatı en çok delen kişilerden biri olmasına rağmen sadece uyarı ile yetinmiştik bu zamana kadar. kendisini 1 hafta sonra tekrar sözlükte görmeyi umuyoruz.

aynı zamanda sözlük hepimizin; kişi ya da gruplara ait değil.
(bkz: buralar hep benim) uzaklaştırma alan ilk yazar. kaç kere özür diledi aslında. gerekli miydi gereksiz miydi bilinmez. entryleri takip ettiğim beğenerek okuduğum ve uzaklaştırmasının sona ermesinden sonra aramızda tekrar görmek istediğim 1. nesil yazar.

edit1:gereksizmiş sözlük. adminler neden böyle yaptınız? hem diyoruz ki gelişelim entryler girilsin yeni insanlar katılsın aramıza hem de entrysi bol bir yazarı uzaklaştırıyoruz. eski yazarlarımız kalkıp giderse bu şekilde yeni gelenler ne düşünür. henüz gelişme aşamasındayız ancak böyle yaparak çok kan kaybederiz adminler.
neler olduğunu bilmiyorum ama uzaklaştirilmis galiba
uzaklaştırma mı almış bence anlamsız zaman bitince dönüp normal normal mi yazacak. garip şeyler dönüyoooor
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim