sivrisinek – Tıbbiyeli Sözlük
`nihat sırdar` ile birlikte radyo programı yapan karakterin sahibi olan böcek. bir süre `Best fm` `alem fm` gibi kanallarda, şimdilerde ise `show radio`da dinleyebildiğimiz programda seslendirmesini bir zamanlar `güçlü mete` yapmaktaydı. hatalıysam ara
Şu an beni yattığım yerde rahat bırakmayan, al ne kadar kan istiyosan al yumurtalarını mı besliceksin artık naparsan yap da yeter ki vızıldama be kardeşim kulağımın dibinde dedirten mahluk.
yazın en sevmediğim getirisidir.hele ki tatil yerlerinde bolca karşılaşılır.tatili burnunuzdan getirebilirler o derece
Önce kendi odanızın ışığını kapatıp sonra kapınızı açıp koridorun ışığını yaktığınızda kurtulabilme ihtimaliniz olan kanatlı. Ama bir süre telefonla da uğraşmamanız gerekir çünkü fener gibi aydınlanan suratınıza çarpıp durması muhtemeldir.
kulağımın arkasını dahi affetmyen canlı. tiksindirici. ama öldürmesi zevkli. gece boyu sizi kevgire çevirip uçamayacak kadar şişmanlamış halini vururken haz alıyorum adeta.
Evlatları için her türlü tehlikeyi göze alarak kanınızdan bir damla alan cefakar ana. Şaka şaka alerjim var stilex'siz tatile çıkamıyorum. Soyları kurusun.
[https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/6d/6f/0a/6d6f0a27025ef88aaffa24c73523a713.jpg ~ karikatür]