snapchat

fotoğraf ya da video yollamamızı sağlayan aplikasyon.gelen görseli en fazla 10 saniye görebiliyoruz. hikaye kısmına fütürsuzca video koyabilir,insanların sizi engellemesine vesile olabilirsiniz.
"arabada müzik" temalı snapler en sevdiğimdir.
kullanımını zor çözdüğüm ve bu yüzden yaşlandığımı hissettiren ,zaman zaman çok eğlendiren uygulama. alisinwordland gibi dünyayı gezen kullanıcıları takip etmek tavsiye edilir
çektiğiniz fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaştığınız bir uygulama. diğer fotoğraf gönderme uygulamalarından sıyrılıp popülerliğini kazanmasını sağlayan şeyse tabi ki de zaman kısıtlaması. gönderdiğiniz fotoğrafların veya hikayede paylaştıklarınızın, o kişinin galerisinde sonsuza kadar kalmayacağını bilmek bir şekilde daha rahat takılmayı sağlıyor, en saçma anları ve fotoğrafları çok da umursamadan paylaşmayı özendiriyor. güzel bir şey tabi bu. bir yerden sonra fazla bağımlılık yapıp, günlük hayattaki her şeyi paylaşma isteği doğuruyor ama olsun. zamanla bu uygulama da msn gibi kaybolacak. o zamana kadar eğlenelim işte biz de. bir de eski snapchatter'lar hatırlar eskiden herkesin profilinde en çok snapleştiği 3 kişi gözükürdü hey gidi... en sevdiğim özelliğiydi. hele bir de stalk delisi iseniz bulunmaz bir kaynaktı snapchat. özledik tabi o özelliğini. olsa da kullansak.
iyi guzel uygulama ama her gece cistak cistak muzikli 200 saniye story gormekten usandim, bute kaldik azcik halimizden anlayin be
en güzel uygulamalardan birisi,hikaye modundan sevdiğiniz insanları takip edebilirsiniz.
her güncellemesinde yeni yeni özellikler gelen belki de şu andaki bir numaralı sosyal ağ.
efektlerini diğer sosyal mecralarda görmekten gına getiren uygulama.
arkadaş ayarlıyorsun işte 3 5 saniyeye. orda olan orda kalsın. diğer yerlere niye ekliyorsun. ben artık dilini çıkartan köpek görmekten, çiçekli böcekli kafa görmekten yıldım anlıyor musun yıldım.
(bkz: kullanmam )
kameraya bakıp pek çok salak şekile girmenizi sağlayan uygulama
instagram stories'ten sonra r.i.p.
mikroskoptan foto cekip altina ne oldugunu yazmaktan baska bi seye yaramayan sosyal mecra.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim