Benim de kafamda soru işaretleri oluşturan az önce okuduğum cümle hatta bi ara üzerime bile alındım açıklama istiyoruz
cinsiyetçi tavırların etkilediğini düşünüyorum şahsen. ve dixiye katılıyorum.
Öncelikle uzun süre sonra dixi'yi görmek beni memnun etti.hoş geldin dixi.

Şimdi başlığa gelince.haklısın aga sonuna kadar haklısın.belki Zamanında biz de hata yaptık ama bu hataları bir şekilde düzelttik.adminlerden ağır mesajlar aldık belki de birçok girimiz silindi.lakin o Zamanlar bile bu kadar saçma başlıklar açılmıyordu.biraz ağır olacak tıbbiyeliler ama çoğunuz robotsunuz ya.evet tüm tıbbiyelilerdin kastediyorum isteyen alınsın.her gün derste en önde oturup not tutan akşam çalışan sonra ertesi gün ve ertesi gün aynı şeyleri yapanlar sizler de alının.robotlar dünyasında yaşamak sonucu bazı yetileriniz kaybolmuş olacak ki dixi'yi kızdırıyorsunuz.hayır bana kızmayın ben çok tıbbiyeli gördüm.hem de neler neler.aklınız hayaliniz almayabilir.bu yaşımda bunları görmeyi ben de ummuyordum.sanalda da bu insanlar aynıymış agalar.zeka dolu başlıklar,giriler hani nerede?

Sheishere ve dixi'ye selamlar.
Bunu söylemekten bıktım ama formata bu kadar uzak sözlük görmedim. Şimdi konusucam bunun için de başlık açacaksınız konu uzar gider şımarık insanlar görmek istemeyiz sözlüklerde.
Son zamanlarda tatilden dolayı çok uzak kaldım. İyiydik biz farklıydık. Ne oldu bize meslekdaşlarım? Niye böyle olduk? Kendimize çeki düzen verelim. Gerekirse yöneticiler uyarsın. Silik yiyelim. Ama düzeltelim. Güzel bir yoldayız. Yoldaydık daha doğrusu. Tekrar yolumuza dönelim. Adminler. Lütfen sesimizi duyun