sözlükte henüz 9 yazarın 100'ler kulubüne girmesi

anlamadığım,batikon tarafından girilen başlıktır.herhalde sözlükte gizli bir yer var ve oraya herkes giremiyor gibi bir algı oluştu kafamda.fayt kılap gibi bi şey mi? nedir bu 100ler kulubü?3 tane elflere, 7 tane cücelere ve 9 tane insanlara verilen yüzük gibi mi bu ?
yazarların entry girebilecek başlık bulamamasındandır. basıyorum eğlence, kitap, sinema butonuna 10 gün önceki başlıklar. bütün başlıkları diğer'e kategorize etmiş hep yazarlar. çok entry'si olan yazara giriyorum oradan başlık bulayım diye sadece yazarın en'lerini gösterdiğinden max. 30 başlık görüyorum. basıyorum rastgele butonuna o bile kendini tekrar ediyor bir yerden sonra. e ben nereden bulucam yeni başlıklar da entry giricem? 60 tane başlık mı açam 100ler kulübüne girmek için?

edit: kim bu kulüpteki 9 silahşörler diye merak edenler için tarif edelim. sözlükteki en'ler köşesine girerseniz orada en çok yazan yazarları göreceksiniz. yazarların profiline teker teker girerek ulaşabilirsiniz kaç kişi kaç entry girmiş. benim bildiğim bu. başka bir kısa yol varsa beni de aydınlatabilirsiniz.

edit 2: en'lerdeki yazarların listesi entry sayısı ile orantılı bir durum değil galiba. oradaki 9 yazar da 100'ün üzerinde yazmıştı ben baktığımda, buradan yola çıkarak biraz ters bir mantık yürütümüşüm. zaten şu anda listede 14 yazar 100'den fazla entry'e sahip. çok yazıp en iyilere giremeyenler de olabilir. benim yöntem fos çıktı anlayacağınız. başlık da anlamsızlaştı zaten. yetkili abilerden açıklama bekliyoruz efenim
sözlükteki yetersizliklerden kaynaklanmaktadır.
gireriz kardeş
sıkıntı yapma
biz girdiğimizde onlar çoktan 200ler kulübüne girmiş olacak...
onlarca yazarın girdiği kulüptür. hâlâ kulüp faaliyetleri hücre tipi örgütlenme ile büyük bir gizlilikle yürütülmektedir.

içerik kuralları - iletişim