Aynı başlık ekşi sözlükte var evet ama çalıntı amaçlı açmadım bu başlığı. Şahsen bende kadınım ama beni erkek zannettiğinizi düşündüm onu belirtmek istedim. Diğer hemcinslerim de kendilerini belli ederse sevinirim. Bu sözlükte erkek ağırlıklı olmasın bari.
Sözlükte kadın olmak erkek olmak hepsi aynıdır.erkek zannedilebilirsiniz.taciz dahi eden ahmaklar,ahlak yoksunlarıTüm sülaleye sövüyor gluteus Maximus şu an olabilir.ben erkek olmama karşın Zamanında bir sözlük ortamında değişik tacizlere uğramış ve o kişiye Tüm sülaleye sövüyor gluteus Maximus şu an temiz sövmüş ve yetkili yerlere şikayet etmişsimdir.hukuki haklarınız var,sonuna kadar kullanın böyle bir durumda.

Kadınlar çiçektir.

selam olsun tüm kadın yazarlara...

Not:kadın-erkek-eşcinsel-aseksüel-biseksüel ayrımı falan yapılmamaktadır burda.bir ayrımcılık gözetilmemiştir.he ayrımcılık yapılsa bile kimseyi bağlamaz.benim entirim,benin kararım.
Eee ne olmuş kadın yazar varsa. Yazan kişinin ne olduğunun çok da bir önemi yok eğer farklı bakış açısı konusunda cinsiyet önemli bir faktörse belirtirsin onun dışında pek de konuşmaya gerek olmayan konu.
YARIN ''TIBBİYELİ SÖZLÜK FUCK BudDY ARANIYOR İLANLARI '' İSİMLİ BAŞLIKTA AÇILINCA TAM OLACAK,KENDİMİ İNTİHAR EDİCİĞİmNOT:HAYVANIMedit:cahilliğime verin
sözlükte erkek olmakLA bir farkI OLMADIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM DURUM. YAZILAN HER BAŞLIĞI ÜSTÜMÜZE ALINMAK BANA SAÇMA GELİYOR AÇIKÇASI. HER ŞEYDEN ÖNCE BU HAYATTA İNSAN OLMAK ZOR. ÖNEMLİ OLAN DA BU DEĞİL Mİ ZATEN?
"ne gerek var böyle şeylere?" diye sormaktaan kendimi alamadım. yazıyorsunuz, okuyoruz, yazıyoruz, okuyorsunuz. that's it.
insanların bir kadından duyduklarında farklı tepki verdikleri onlarca şey varken, cinsiyet belirtmeden özgürce konuşmak için olan sözlük gibi bir platform bulmuşken, gereksiz yere açılmış olan başlık.

sözlükte kadın olmak, erkek olmak ayrımından ziyade, belki, 1. sınıf olmak, mezun olmak, asistan olmak gibi okuma yazma anlamında fark ettirecek tanımlamalar yapılabilir. hatta yapılmaktadır.