sözlükte kadın olmak

aynı başlık ekşi sözlükte var evet ama çalıntı amaçlı açmadım bu başlığı. şahsen bende kadınım ama beni erkek zannettiğinizi düşündüm onu belirtmek istedim. diğer hemcinslerim de kendilerini belli ederse sevinirim. bu sözlükte erkek ağırlıklı olmasın bari.
sözlükte kadın olmak erkek olmak hepsi aynıdır.erkek zannedilebilirsiniz.taciz dahi eden ahmaklar,ahlak yoksunları tüm sülaleye sövüyor gluteus maximus şu an olabilir.ben erkek olmama karşın zamanında bir sözlük ortamında değişik tacizlere uğramış ve o kişiye tüm sülaleye sövüyor gluteus maximus şu an temiz sövmüş ve yetkili yerlere şikayet etmişsimdir.hukuki haklarınız var,sonuna kadar kullanın böyle bir durumda.
kadınlar çiçektir.
selam olsun tüm kadın yazarlara...
not:kadın-erkek-eşcinsel-aseksüel-biseksüel ayrımı falan yapılmamaktadır burda.bir ayrımcılık gözetilmemiştir.he ayrımcılık yapılsa bile kimseyi bağlamaz.benim entirim,benin kararım.
(bkz: makyaj yapmayan kadın) da kendini ifşa etmiş kadın yazarlar
eee ne olmuş kadın yazar varsa. yazan kişinin ne olduğunun çok da bir önemi yok eğer farklı bakış açısı konusunda cinsiyet önemli bir faktörse belirtirsin onun dışında pek de konuşmaya gerek olmayan konu.
(bkz: beni pozitif ayırın diyenler klübü)

iyi ki sözlüğümüz nezih ve temiz bir platform ki cinsiyetler açıkça afişe edilebiliyor. zaten olması gereken de bu değil mi ?
yarın ''tıbbiyeli sözlük fuck buddy aranıyor ilanları '' isimli başlıkta açılınca tam olacak,kendimi intihar ediciğimnot:hayvanım

edit:cahilliğime verin
sözlükte erkek olmakla bir farkı olmadığını düşündüğüm durum. yazılan her başlığı üstümüze alınmak bana saçma geliyor açıkçası. her şeyden önce bu hayatta insan olmak zor. önemli olan da bu değil mi zaten?
fuck body değil fuck buddy. fuck body olsa duramazsın.
"ne gerek var böyle şeylere?" diye sormaktaan kendimi alamadım. yazıyorsunuz, okuyoruz, yazıyoruz, okuyorsunuz. that's it.
insanların bir kadından duyduklarında farklı tepki verdikleri onlarca şey varken, cinsiyet belirtmeden özgürce konuşmak için olan sözlük gibi bir platform bulmuşken, gereksiz yere açılmış olan başlık.
sözlükte kadın olmak, erkek olmak ayrımından ziyade, belki, 1. sınıf olmak, mezun olmak, asistan olmak gibi okuma yazma anlamında fark ettirecek tanımlamalar yapılabilir. hatta yapılmaktadır.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim