sözlükte kimsenin oy kullanmaması – Tıbbiyeli Sözlük
dikkatimi çeken durumdur. tam sözlük oturdu, sol frame donmuyor diye düşünürken entrylere şöyle bir bakıyorum. oy kullanan yok. kötü veya iyi oyu kullanmak lazım. siteye giren kişi sayısında da ciddi artış var, gün geçtikçe yazar sayımız da artıyor ancak oy kullanımında malesef geriyiz.edit: yazarların, oy kullanmaya bu entry ile başlayıp bu başlığı "malign" bölümüne taşımasından korkmadım değil.
Sözlükler entryleri okumak için var. Yazdıklarımı ben zaten biliyorum. Mevzu sizinkileri okuyup farklı fikirleri dünyaları kesfetmek. Kendi dünyamın kapılarını size açmak. Entryleri okuyalım fikirlerimizi belirtelim.
genellikle yapmadığım durumdur

Benign bir oy varsa o benimdir

özellikle farklı bir entryse ve güldüysem bu oy kaçınılmazdır

Ama Sözlükte fazlaca malign oy kullanılıyor

Tıbbiyeli farkı olsa gerek

(bkz:cogito ergo sum)
insanlar sözlüğe ısındıkça, alıştıkça her geçen gün oy vermenin de arttığını görüyorum. tabi bu durumu stimüle edecek bir şeyler de eklemek lazım sözlüğe diye düşünüyorum.
Nacizane bir öneri olarak (bkz:stabil) butonuyla aşılabilecek bir sorundur. Tabi buton ismi sadece bir öneri, daha yaratıcı isimler mutlaka çıkacaktır ama bu fonksiyonda 3. Bir butonla yazarların artı veya eksi vermek istemedikleri durumlarda ama yine de içimizde kalan oy verme güdüsünü dindirmek için kullanılabilir. Aynı şekilde Sözlüğün canlı olduğunu, yazdıklarımızın okunduğunu anlayıp yazmaya teşvik edecek bir buton mahiyetinde de görev görecektir.
Ne eksi ne artık göremiyorum sözlük.evet Açıp yazdıklarımı kontrol ediyorum zaman zaman (bkz:tıbbiyeli itiraf)

Durum derinden üzüyor haliyle.

Ben beğenince yapıştırıyorum artıyı, sen de yap Güzel oluyor.Edit: bak bir artı gelmiş. Acaba kimden gelmiş. Duyarlılığından ötürü teşekkür edilesi yazarım benim.
Beğenince bas artıya korkma be kardeşim. Beğenmediysen de eksile. Hiç mi fikrin yok entry gir. Korkmayın be kardeşim