bunlar garip garip tost yerlerdi.siyah beyaz olsaydı korku filmine döneceğine dair kanıtlar da internette mevcut
Küçükken hep Kuzenlerle bir araya gelip seyrettiğimiz program. Herkes ayrı bir karakter olurdu. Ben de tinki vinki olurdum. Hatta herkesin kendi renginde su bardağı vardı benimki de mordu tabi doğal olarak. Sonradan öğrendik tabi bu teletabiler hakkındaki gerçekleri. En çok da tinki vinki hakkında söylenen ' şöyle böyleymiş' lafları üzdü beni elbette. Ne saf gözlerle seyrederdik be sizi. Ama olsun yine olsa yine seyrederim. Küçüklüğüme dair hatırladığım en güzel şeylerdensiniz siz benim. Canlarım.
nedense tinky winky ve dipsy'i erkek,la la ve po'yu kız olarak düşünmüşümdür hep
Göbeklerinden anılarını izletirlerdi. Fıskiye gibi bişey çıkıp konuşurdu böyle çimlerin arasından. Tost yerlerdi. Ne günlerdi be
Bunların bir arada olduğu bir fotoğrafı siyah beyaz yapmışlardı ve gerçekten korkunç uzaylı yaratıklar gibi görünüyorlardı.
Yemek yemek için bir eve giren ve antinkuntin bir makinadan 300 saatte zorla oluşan garip şeyleri yiyen, pıtı pıtı birbirlerinin arkasından koşan çizgi film karakterleri. Bi ara türk teletabiler başlığı ile halay çektirmişlerdi bunlara. İşte o gün iyi ki büyümüşüm dedim.