tıbbiyeli sözlük ile ilgili istekler – Tıbbiyeli Sözlük
Yazarların, sözlük yöneticilerinden istedikleri şeylerdir.

Amaç sözlüğün daha ergonomik ve stabil bir hale bürünmesi.Mesela herhangi bir entrydeki bkz linkine tıkladığımızda mobilde yeni bir sekme açılıyor.

Dolaysıyla gün içinde bkz tıkladıkca bir sürü sekmeyi kapatmak zorunda kalıyoruz. Bence buna gerek yok, bkz linkine tıklandığında aynı sekme içinde bahsi geçen sayfa açılabilir.Mesaj gönderiyorken, satırbaşı yapmak için Enter tuşuna basınca yazılanları direk gönderiyor. Oysa mesajı gönderme amaçlı, ekranda zaten "gönder" diye bir alan var. Bu şekilde mesaj yazarken göz çok yorulur, zira uzun mesajlarda satırbaşı yapmayınca karınca duası gibi görülüyor.Şimdilik bu kadar.
#ders bölümü de açılmalı, bence burada bir cok insan sınav döneminde aklına takılanlar konusunda da yardımlaşırsa hoş bir tıp kaynağı haline dönecektir site birkac yılda.
Kişisel bilgilerdeki kadın erkek meyilli seçenekleri olan okul durumu sorusuna ayar çekmeleri. bizim okul durumu yokuş aşağı meyilli ama orada sorulmak istenen soru cinsiyetti sanıyoruz.
sözlük sınırlarını göremiyoruz, ne diyebiliriz ne diyemeyiz bilmiyoruz. Bu da entry sayısını minimize ediyor bence
bu başlığı 3. sayfada gördüğümde başlığa tıkladım. SOnra bir baktım ki sol taraftaki başlıkların bulunduğu 1. sayfaya gelmişim. sonra 11. sayfaya gittim. `gazi yaşargil` başlığına tıkladım. `gazi yaşargil` başlığında iken sol başlıklar yine 1. sayfanın olduğu sayfayı gösteriyordu. Bu bir hata mı yoksa yönetim mi böyle istedi acaba? hata ise düzeltilmesi iyi olur.
sayfa numaralarını gösteren ve sayfa atlamamızı sağlayan zımbırtı sayfaların altına da monte edilse güzel olur
SÖZLÜKLER ÖZGÜR PLATFORMLAR OLMALI ve bu özgürlüklere sınır çizilmemelidir.küfür,hakaret vb durumlarda girilen entryler silinmemeli,üyelik düşürülmemelidir.KİŞİ KENDİ YAZDIĞI ENTRY DEN SORUMLU olmalı VE HUKUKİ OLARAK SAYFA YÖNETİMİ SORUMLU TUTULmamalıdır,onam formuda buna göre hazırlanmalıdır.SÖZLÜK FORMATININ GEREĞİ BUDUR.aksi takdirde drtus.com'dan öteye gitmeyecektir.

EDİT:1000. ENTRY OLARAK TARİHE NOT EDİNİZ.EDİT2: VAY BEN EKSİLEYEN O ELİNİ