şurada bir avuç insan olduğumuzdan mütevellit, birinin yazdığı entrylere bakarak hangi fakültede okuduğu veya mezun olduğu, ilgi alanları gibi konularla tanıdığımız birine her an rastlayabilme riskimiz. kötü mü olur bilinmez, ama çalışma arkadaşlarına sövülen entryler girildiyse sıkıntı yaşanabilir.
Aga risk var.yerimiz yurdumuz da belli yani.fakültemi yazmışım kefenimizle çıktık beraber yürüdük devletin başına devlet geçdcjsls neyse sorun olmaz diye düşünüyorum şahsımca aga.lakin deşifre olmamakta da fayda var.internette insanlar kendi kimliklerinden sıyrılarak kendilerini baştan oluşturuyorlar kimileri kendilerini beğenmiyor olmak istediği kişi oluyor,kimileri etrafa saldırmak için kendini gizliyor.bazıları da stalker ama gizlisinden.benim görüşüm deşifre olmayın,etmeyin.zaten her türlü ifşa yasak.ifşa etmeyin agalar takılın öyle çok da şeyapmayın.
Ben de tırsmıyor değilim. Anonim olmak Sözlüğün adabindandir. Ama neler olur bilinmez
Yakin arkadaslarim Burada olsalardi adimdan tanirlardi ama burada olmadiklari icin kafam rahat;)
Ben benim entrylerimi okuyan ve beni tanıyan bi insan olsam kesinlikle beni deşifre etmiştim.Napiym o kadar minnoş ve samimi bi ortam var ki burda kendimden örnek vermeden yazamıyorum ehehe
Eğer aynı üniversiteden birileri varsa(kesin vardır.) her an ifşa olabilirim okuyorlarsa belki de oldum