tibbiyelisozluk.com – Tıbbiyeli Sözlük
Gorunce gozlerimin parladigi canli olmasini cani gonulden temenni ettigim ve tesvik edecegim platformGun gelecek buralarda 3 5 kisiydik bak ne oldu simdi diyecegiz
Ben bunu bekliyormuşum meğerse dediğim sözlük. Umarım daha da şenlenir buralar. Seneler sonra "vay be ilk günlerini bilirim ben onun" diyebilmeyi temenni ediyorum. Bilimselliğin dışında eğlenceli bir platform olmasını da umut ediyorum. İleride değerlenecek buralar. (bkz:eskiden buralar hep tarlaydı)
Varlığını netten öğrendiğim, hemen yazar olarak tarihe not düşmek istediğim, güzelim sözlük.Gördüğüm kadarıyla sadece medikal bir sözlük olarak kalmayacak, kalmasın da zaten, öyle çok sıkıcı olurdu.Yazar olanların muhtemelen hepsi doktor olmasa da çoğunlukla doktor ve adayı kişilerden oluşacağı için ortak lisanı kullanmak ve yüksek zeka seviyesi içeren entryleri okumak keyifli olacaktır.Diğer sözlüklerde sıkça görülen siyasi tartışmalar, troller burada da boy gösterecektir; moderatörlerin sınırları koruması için dikkatli olması çok önemli.Ve bir diğer konu, kadın yazarlar :)

yılların sözlükçüsü olarak söylüyorum, Evet kadın olduğunuzu belli ettiğiniz andan itibaren mesaj kutularınıza tanışma mesajları gelecektir mutlaka.

Sözlüklerin ve hayatın klişesidir, şaşırmamak lazım.Tüm yazar meslektaşlarıma selamlar, umarım burada keyifli vakitler geçiririz.
sadece tip ve doktorlukta kalmamasini umdugum platformEksiden kasinti bi sozluk ama olsun , belki bi zeka seviyesi ustundeki yazarlarin entryleri daha bi okunabilir kiliyo ( digerleri hep bogluk oldu, ustumuzu orttuk)

(bkz:buralar hep dutluktu)
ekşinin doktor tayfası buraya aktığında kanzuk tarafından makul bi fiyata satın alınacak sözlük'ümsü.AT FAVA BEKLE.sahi lan fav yok mu fav?
Görünce gerçekten çok sevindiğim daha da kalabalık olacağımızı umduğum oluşum. Aramızda turkmsic emsa üyeleri yazar

arkadaşlar varsa bu topluluklar aracılığıyla sözlüğe katılımı

arttırmalarını bekliyoruz. tıp ögrencileri bu platformda da birlik

olursa tadından yenmez. Final haftası diye kütüphanelere

kapanmayalım sevgili tıbbiyeliler.
hem isminden hem içeriğinden tıp faküktesinden mezun olmuş olanların yeri yoktur imajını aldığım ama yine de maydonoz olduğum platformdur. doktor tayfası hele ki pratisyen ise tıp öğrencisinden daha fazla zaman bulup yazar diye düşünüyorum.
Umarım sol frame'in guyton fizyolojiye dönmediği bir sözlük olur. Burada bilgi paylaşımı kadar öğrencilerin kendi aralarında organize olabileceğini bilmek, fikir alışverişi yapabilmek çok güzel bir şey.

Bi de yazarı arttı mı, saf şöyle trollsüzünden, off dadından yinmez.
yakın zamanda yazarlar mezun olmaya başladığında `tus``dhy``çkys` gibi başlıkların tavan yapacağı ancak şimdilik çoğunluğun yabancı göründüğü yer