erkeklerin üzerinde beyaz önlüğü ve boynunda steteskopu ile diğer fakültelerin kantinine gidip kız tavlamaya çalışması. kızların da tıp fakültesinde olduğu için egosunun tavan yapıp öğrencilik dönemlerinde gelen teklifleri kabul etmeyip mezuniyetten sonra evde kalması sorunsalı var ona hiç girmiyorum.
Sırf temsilcisi olduğu dersaneye daha çok kişiyi kaydettirebilmek için herkese çok yakın arkadaşmış gibi davranmak. Samimi olanlar meclisten dışarı ama sürekli reklam panosu gibi gezenler, arkadaşa rakam gözüyle bakanlar.. tıbbiyeliye yakışmıyor samimiyetsiz hareketler
küfür ve sigara. ulan o kadar stres adama sigarayı içine çekerken sesli küfür ettiriyor kimsenin haberi yok
hasta ve hasta yakınlarına kötü davranması.onların da birinin annesi babası kardeşi eşi olduğunu maalesef unutması.
Sığlık. Tek kelimeyle cevap bu. Fakülteye girene kadar sadece test çözmüş, asosyal, saçma sapan insanlarla dolu fakülte. İnsan tıp fakültesi diyince daha üst düzey entelektüel bilgi birikimi yüksek tipler bekliyor. Gel gör ki adamın tek bildiği şey notlara çalışmak, futbol muhabbeti ve sigara. Liseden sonra ne kadar leş bir ortama düştüğümü fark ettim. Allahtan okula sadece bir şeyler öğrenmek için gidiyorum. Bu kadar sığ insana ileride bir de kendimizi emanet edeceğiz. Yazık.

Not : bu tamamıyle kendi fakültem için söylenmiştir.