tinder – Tıbbiyeli Sözlük
görsel
Zamanında eğlenmek için ne kadar çok kullanırdım yaa burada kaç tane liseden arkadaşımı yakaladım ooo
Ege , iç anadolu ve karadenizde zibilyon tane kullanıcının olduğu ama doğu anadoluda hiç kimsenin bulunmadığı uygulama..
Şimdi şekiciliğin dibine vuracağımız tespitimiz geliyor. Uygulamadaki erkek sayısının çokluğundan mıdır yoksa kadın olsun yeter zihniyetindir midir bilmem ama kadın olmanız yeterli onlarca eşleme almanız için dakikada. İnanmayan hadi len oradan diyenlerimiz varsa kadınlar kendilerini çirkinleştirip erkeklerimiz de sakallarını kirli bırakıp bir peruk takarak deneyebilirler vallahi peruklu kirli sakallı kadın haliniz normal sizden daha çok eş bulacaktır.One night stand üzerine kurulu uygulama. Ülkemiz daha da yozlaştıkça uygulamanın kullanımı artacaktır.Uyarı: Küçük şehirde denerseniz okuldan sınıftan birilerine denk gelmeniz muhtemeldir.
Genç futbolcuların takıldığı uygulama. Galiba Sistem bulundukları konuma yakın olan insanları birbiri ile denk getiriyor. Konuma göre olması az saçma gibi beğenilere ve ortak alanlara göre de sınıflandırılsa daha mantıklı olabilirmiş. Görücü usulu tanışma daha güvenilir gibi.
gold paketine aylık 80 lira verip paranızı çöpe atmadan faydasını görüp sevişemeyeceğiniz uygulamadır.(*)

paketi asla almadım, almam da.beni 3'ten fazla beğenen varmış. kanıt olarak fotolarını da buğulu gösteriyor. gold alırsan seni beğenenleri ifşa ediyor, almazsan hiçbirini önüne kaydırman için çıkartmıyor, haftalarca kimseyle eşleşemiyorsun. sevenler kavuşamıyor.sonuç: uygulamayı sildim.
orta tipli erkeklerin hiç eşleşme almayacağını düşündüğüm ama galiba yanıldığım uygulama.

düşünüyorum, ons yapmak isteyen bir insan herhalde karşıdakinin karakterinden çok tipine bakar. kendisine yüzlerce eşleşme gelen bir dişi aradakilerden en yakışıklısını seçer.

dolayısıyla bu tarz uygulamalarda çok yakışıklı erkekler günde yüzlerce match alırken kalan erkeklerin şansı baya az gibime geliyordu. ama, (however yerine neyle başlayayım aw) orta tipli iki üç arkadaş gold üyelik almış ve baya baya eşleşme aliyorlar. çok garip.

ben premium üyelik alsam muzz'dan alırım sokam ons'ye.