tıp fakülteleri tarafından organize edilen tıp öğrenci kongreleri ile ilgili bilgiler içeren site. Sosyal medya alanına ağırlık verdikleri için siteyi pek güncellemiyorlar gibi.
pek sevdiğim bir doktor arkadaşım ile beraber kısa bir süreliğine yönettiğim site. sosyal medya siteyi biraz sarstı.
Her sene ilgi ekibi olduğum ve olmak istediğim harika geçen üç gün sonrası yüzümüzde gülümsemelerle hatırladığımız ülkemizin farklı farklı üniversitelerinden farklı farklı insanlarla tanıştığımız öğrenci sunumlarıyla bilimsel paylaşımlarda bulunulmasıyla ufkumuzu açan kongrelerdir.
geçen yıl mezun olmama rağmen bir dönem altımdaki sevdiğim arkadaşların hatrına tekrar katıldım ve bu sene katıldığım tıp kongresi sonrası anladım ki hiçbir şey öğrenci kongresinin yerini tutmuyor.
yaka kartlarini biriktirme gibi bi saplantim var bu yuzden yakinimdakileri kacirdigimda evlat acisi gibi koyuyor
Malign üstüne malign yiyen entryimin (ebkz: #44444) arkasındayım. Sıkıcılar. bilimden olabildiğince uzaklar. genelde ise hocaların zaten normalde verdiği dersleri tekrarlanmasından ibaretler. Üstüne üstlük bulabildikleri her grupta aynı gönderiyi defalarca paylaşmaları sinir katsayılarını da arttırmaktadır insanların ya da en azından benim.
Kliniğe başlamadan olabildiğince katılım gösterilmesi gereken etkinliklerdir, sonra pişman olursunuz demekten bık-dım. Biri benle gelsin Eskişehir osmangazi kongresine hayydeee gidelum
[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSr919KsG1VTfyfgz9CyH3bmzIxwqcCBtBudJyP8c-GeMkiA/viewform ~ antbat 5.ulusal tıp öğrencisi başvuruları için tık][https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclgbAVG1iMhjcq8yf4C8DpRHWW1OZ00pDIQADoxDs-VlN2pg/viewform?c=0&w=1 ~ 1.gıda ve tıp öğrenci kongresi ön kayıt formu için tık][https://docs.google.com/forms/d/1daT-eDv2COVNahmIG18PnWMaiOhfRZHtvr_1yQU_6L0/viewform?edit_requested=true ~ selçuk üniversitesi avicenna 3.ulusal metabolik sendrom tıp öğrenci kongresi başvurusu için tık][https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchegFZLGgfMkk98IzBsO55CeKp9gLqEG7rQCYR5MbDiihaEg/viewform?c=0&w=1 ~ bütbat tıp tarihi ve etik kongresi başvurusu için tık ][https://docs.google.com/forms/d/1J99Thbb5K71wmd35lVHy6-Pf-0SMLQlZ_2QCE9QOdQM/viewform?edit_requested=true ~ hütbat X.bilim günleri başvurusu için tık]