tıp okuduğunu sosyal medyada kullanmayan tıpçı – Tıbbiyeli Sözlük
Bu enine boyuna her türlü benimdir. Tamamen alınterimdir ,kendimdir sosyal medya hesaplarım. Önlüklü fotoğraf paylaşmadan fakülte biterse hepinize benden çayZorunlu edit: Paylaşmayan değil , kullanmayan. Kullananlar için özet: ilk ameliyat albümü 150 fotoğraf , sizce hangi Steteskop alayım vidi vidi vidi.
arabasının plakası "dr"li olmayan, apartman dairesinin zilinde "dr" olmayan kişidir. sadece sosyal medyada değil sosyal hayatta da buna ihtiyaç duymaz.
sadece bu özelliği dikkate alınarak, kullanandan daha güzide olduğuna karar verilemeyecek olan kişidir.sosyal medya denen ortamın bir felsefe cenneti olmadığı gerçeği kabul edildiğinde, dünyanın en çok fedakarlık gerektiren mesleğini seçmiş olduğunu ve bununla ilgili yaşadığı şeyleri etrafındaki insanlara anlatmakta/belirtmekte/hatırlatmakta bir sorun görmeyen; diğer insanlar nasıl hayatlarında yer alan olayları, durumları, düşünceleri paylaşıyorlarsa kendisi de hayatında diğer insanların mesleklerinin hayatlarında kapladığı yerden çok daha fazlasını kaplayan tıpla ilgili paylaşımlar yapan tıpçı arkadaşlar paşa gönüllerinin istediği gibi devam etmelidirler.
Twitterda yazar bir tek tıp okuduğum. Önlüklü fotoğrafım vardır bir de. Başka da bir şey bulamazsınız
Komite zamanları twitterda fakülteye giydirmem dışında önlüklü fotoğrafım bile yoktur
günlük hayatta tıp okuduğundan başka birçok iyi özellik olduğundan dolayı bunu söylemeyi tercih etmezler.özgüvevenleri yüksektir.kendilerini karşıdaki kişiyle eşit şartlarda tutarak üstünlük kurmaya çalışırlar.insanlar bu kişilere genelde hayran olurlar veya takdir ederler.tıpçı olduklarını öğrendiklerinde ise artık kral sizsiniz
Sosyal medya yanında gerçek hayatta da yapabildiğim kadar kullanmadığım durumdur. Karşıdakinin öğrenene kadar size davranış şekli ve öğrendikten sonra kendi kendine bi anda davranış şeklini değiştirmesi bunun yanında söylemediğiniz süre ne kadar uzunsa o kadar büyük bir pişman yüz ifadesi. Bayılıyorum.