trendyol – Tıbbiyeli Sözlük
Online alışveriş sitesi.

Yaptığım saat alışverişi haricinde aldığım ürünlerden pişman olmadığım yerdir. Mobil uygulamaya özel arada kargo bedava veya indirim çeki hediyesi verebiliyorlar.ayrıca ziraat öğrenci kartına sepette indirim oluyor. Ama kampanya dahilinde sepette indirim varsa o zaman ziraat indirimi geçerli olmuyor. Ayrıca 6 ayda 1000₺ lik alışveriş yapıldığında 3 aylık trendyol elit üyeliği verilmekte. Alışverişlerinizin devam etmesi ve miktarı ölçüsünde uzatılmakta.elit üyelikte kargo ücreti ödenmiyor ve elit üyelere ayrıcalıklı indirimlerden faydalanmanızı sağlıyor.

Ancaaak saat veya elektronik gibi şeyler alırken iki kere düşünmeniz gerekiyor. Bir arkadaştan aldığım duyuma göre garanti belgesinin sahte olduğu ve saatinin garanti hizmetinden bu yüzden yararlanamadığını öğrendim.aldığım saatte de kısa sürede kordon kararması oldu. Bildiğim kadarıyla mng ve yurtiçi kargo ile çalışıyorlar. Başka varsa da denk gelmedim.

Velhasıl indirim güzeldir gerisi tedbir. (bkz:swh)
kendisine güvendiğim alışveriş sitesi. ama çakma ayakkabı sattığına dair söylentiler de duymadı değilim.
Eskiye nazaran kampanyaları artık kampanyasız olan site. Özellikle kıyafet alışverişlerinde gözle görülen bir indirim yok. Ha şu dev indirim günlerini de çoğu zaman dandik mağazalar için yapıyorlar. İşlevsiz bir alışveriş sitesi diyebilirim.
her yerde çıkan reklamları ile çin e-ticaret şirketi alibaba.com'a ait bir firmadır. önceleri tr menşeli kurulan trendyol çinliler tarafından geçen sene 728 milyon $ ödenerek satın alınmıştır. trendyol'un kusturana kadar sosyal medyada adeta virüs gibi reklam vermesi kitleleri etkilemek adına bilindik bir çin stratejisi. ne kadar etkili olacağını önümüzdeki zaman zarfında göreceğiz.
aynısını türkiye piyasasına girerek sosyal medyada önceden başka bir çinli uygulama olan tiktok da başarmıştı.
İnfluencer takımıyla yapmış olduğu reklamları sinirimi bozan uygulama.Bakmayın sinirlendiğime güvenilirliğinden dolayı çok uzun zamandır tüm online alışverişlerimi Trendyoldan yapıyorum.Temiz içeriğinden dolayı denemek istediğim Yeşil Markanın ürünlerini de getirirse süper olur.Küçük alışverişlerimde de bedava kargodan yararlanmak isterdim ancak elite üyesi olmak için 34 ürün daha sipariş etmem gerek :(((