Oyun ve makyaj üzerine kurulu düzen. Muratabigf dışında izlemem oyuncuları. Oha diyorum sokak röportajları ve başka bir şeyi takip ediyorum.
gördüğüm kadarıyla günümüz çocuklarında büyük hayranlık uyandıran topluluk. yarısı makyaj videolarından, bilgisayar oyunu hilelerinden, günümüz zımbırtısı slime videolarından oluşur.

bizim zamanımızda youtuber mı vardı. en büyük eğlencemiz paintte resim çizmekti.
(bkz:zamane çocukları)
Büyük çoğunluğu aslında bir baltaya sap olamamıştır. Yutupculuk bitince ne yapacaklar bilmiyorum. Yutupculuk bitmese bile bı insan nası böyle boş yaşar anlamıyorum. he bu adamlar yine oyun oynayacaklardı bütün gün şimdi tek fark para kazanmaları.Diğer makyaj kanallarına gelince faso fiso hepsiYararlı kanallar da var ama iki elin parmağını gecmez
Sürekli aynı konsept,içlerinde belki ruhi çenet sivrileşmiştir benim için. O da sonradan orkunla ve muratla (orkun ışıtmak ve muratabi gf) takılmaya başlayınca gözümdeki itibarı azaldı diyebilirim. Makyaj videolarıymış,saçma sapan deneylermiş vs. Izlemiyorum hele ki oyun oynayarak oturduğu yerden para kazananlardan tiskiniyorum
barış özcan yazacaktım ancak yazılmış. olsun, ben de yazayım. gözünüze sokuyorum efenim iyi olan türk yutubırlar da var. benim umudum var, daha iyileri de olacak.
Nefret ediyorum çoğundan.

En başta ise danla biliç geliyor aklıma nefret ettiklerimden.Sevdiğim ise kadir kirişçi'nin eski videoları ve barış özcanAyrıca filmler ve filimler de iyi bir kanal.Bu arada salak saçma ama sadece girişinin değişikliği beni etkileyen yorekok vardır bir de.
özellikle şu orkun ışıtmak kimdir, nedir, nasıl ortaya çıktı diye sormadan edemeyeceğim. diğer oyun anlatanları saymıyorum bile. yok metin2 nasıl geçilir vs. vs.genelde yabancı ülkelerde yemek yapanları takip etmekle beraber türkler içinde favorilerim:

(bkz:tostçu erol)

(bkz:idil tatari)

(bkz:webtekno)dur (teknolojiye atarlanan adam candır)
photoshop egitim videolarini beğenerek izledigim afgan rasulov var.

bazı popi olmus kisilere de ne saçmalıyor bu gene diye bakarim arada. isim vermeyecegim.