uykusuz – Tıbbiyeli Sözlük
görsel
Alpay erdem,erman çağlar,barış Uygur, yiğit özgür gibi efsane kadrolardan oluşmuş karikatür dergisi. Bazı yazarların geçmişte `leman` dergisinde çalışıp ordan ayrılarak kendi dergilerini kurması karikatürlerinde kendini belli ediyor. Başarılarının devamını diliyorum canı gönülden.
2009-2013 yılları arası okuduğum dergi.hatta neredeyse bütün sayıları var bu yıl arasında.bir nevi koleksiyon benim için.karikatür dergisidir.ben severim aga.mizah güzel şey
bir gün bir şekilde toplumun tüm kesimlerini birleştirebilecek derecede bir mağduriyet yaşayacağını düşündüğüm harika mizah dergisi.
Uzun zaman sonra aldığım 10 Kasım tarihli sayısı cidden güzel olmuş. Bazıları artık bıkkınlık veren kısımlar da var ama penguene kıyasla kendini yenilerken kalitesini yükseltmiş diyebilirim.
ortaokulda başladım bu dergiyi okumaya, 6. sınıf falanım. Okulun yakınında büfe vardı, ordan alırdık arkadaşımla her hafta. yakındaki parkta bir banka oturup dergi okurduk. çok eğlenceli olurdu. Otisabi kısmına gelince de ergenlik kafası yaşardık. bilinmez dünyaları keşfediyormuşçasına, swh.

Burdan Bana dergi okumayı ve metal müziği sevdiren arkadşm.. Öhm neyse sonlandırayım. şimdi iyi ki de o arkadaşı tanımışım ve bu dergiye erken başlamışım diyorum. Hala da görüşürüz.
dozunda esprileri ve gündemin nabzını tutan muhteşem kapakları ile ve en önemlisi muhalif çizgisinden ödün vermeyen harika mizah dergisi.