yazarların merak ettikleri

bu kediyi kablo kemirmekten nasıl vazgeçirebilirim,yıldım.
insanları merak ediyorum en çok. nasıl yaşıyorlar? neler yaşıyorlar? ... bu zamana kadar yanından geçip gittiğim , tanımadığım o insanlar... belki benimle aynı acıyı çekip, aynı şeye gülümsemiş insanlar... şu an yüzüne bakmadan geçip gittiğim gelecekte bir parçam olacak insanlar... ya da şimdilerde bir parçam olup gelecekte yüzüme bakmadan geçip gidecek insanlar.... diğerleri ' ni merak ediyorum yani. benim dışımdakiler şu an ne yapıyorlar?

ya da başrol sadece ben miyim?
ölümden sonraki sonsuz hayatın nasıl olacağı hep beni düşündürmüştür ama en çok yoğunlaştığım kısmı sonsuz olması.aklıma erdiremiyorum
zeki müren de bizi görecek mi abi?
çok fazladır.
şu anki bilgilerimle bundan 500 yıl öncesine gitsem dünya'ya nasıl bir etkim olurdu?
uzayda bizden başka yaşayan varlıklar var mı?
ben öldükten sonra insanlar nasıl tepki verecekler?
kadın ne ister?
benim aynımdan bi' 5-10 tane olsa neler olurdu?
alper tunga öldü mü?
...
çok para kazansam acaba karakterim değişir mi?
neden yaşıyoruz? dünya neden var? neden bu kadar çok din var? insanlar dedikoduyu neden bu kadar çok seviyo? newton'ın kafasına düşen meyve gerçekte neydi? ölmek mi zor yaşamak mı?
babam böyle güzel pasta yapmayı nerden öğrendi?
gelecek.
tam bir muamma.
ne olacaksın, nasıl olacaksın, sevdiklerine ne olacak, yapmam asla dediğin neleri yapacaksın, sevmem dediğin neleri seveceksin, vazgeçmem dediğin nelerden kimlerden vazgeçeceksin, onların yerine kimleri koyacaksın, şimdi sevdiğin nelerden nefret edeceksin, şimdi şükrettiğin nelere lanet edeceksin, altından kalkmayı bırak ölürüm dayanamam dediğin nelere göğüs gereceksin daha neler neler..
bu çoğu zaman korkutucu cevaplara sahip soruların en tatlı yanıysa ne zamana kadar yaşayacağımızı bilmeden bunlarla ilgili endişelere sahip olmamız
ailem ve ben acaba hangi sırayla ve ne şekilde öleceğiz?
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim