yeterli eğitim – Tıbbiyeli Sözlük
Öğrenciyi tatmin eden bir eğitim veren, ülkemizde bulunması imkansız olan fakülteden almayı ümit ettiğimiz eğitim
adı üstünde eğitim. her zaman yetersizdir uçsuz bucaksız bir deniz gibi . ne kadar yüzersen senin kărın. gelişim buna bağlı
2 kanatlı olması gereken eğitimdir. Çünkü tek kanatla uçulmaz.

Maddi ve manevi ilimler birlikte verilmelidir.İnsan doktor olup organ kaçakçılığı da yapabilir, hayat da kurtarabilir.Mühendis, bomba da tasarlayabilir, insan hayatını kolaylaştıracak aletlerde tasarlayabilir.
1997 dönemi çocuklarına kadar iyi olduğunu düşündüğüm bundan sonraki devrelerde tam bir fiyasko olan durum. Sorgulamayan elinde tablet telefon vs. olup sürekli bunlarla meşgul olan,en basit matematik işletmelerinde bile zorlanan,tek işi gücü youtube da vine da orda burdaki insanlara özenip onlar gibi olmaya çalışan gençlerimize verilmeyen şey,çok yazık,hala içimizde ülkemiz gelişiyor ekonomi çok iyi duble yollar yapılıyor diyen insanlar var eğitim bi ülkenin her şeyidir.
Yetmeyen eğitim,

Tatmin olamıyoruz , eğitim sadece bir şeyler öğrenmek değil bununla birlikte yeni dostluklar edinmek aynı zamanda. Bireysellik bizi mahvediyor. ancak bunun farkında olan kişi sayısı az. Neyse öyle bir şeyler işte.