yılmaz özdil

bazı yazılarının altına gerçekten imzamı atarım dediğim, bazı yazılarında ise gereksiz yere ayar vermek için saçmaladığını gördüğümüz gazetecidir.
lise çağlarında takip ettiğim yazardır. daha sonra fark ettim ki okumak bir şey katmıyor. kıraathane havasında bir stili var. köşe yazarı dediğimiz kişi yeni ufuklar açabilmeli.
yıllarca yazılarını okuduğum ve kaleminden vazgeçecek son yazarlardan biri. bazı kişilerin hayatlarını anlatması ya da iki kişinin yaptıklarını karşılaştırdıkları yazıları kalitelidir. fakat fanatik bir şekilde yazdığı bazı yazıları onu kötü gösteriyor.
bazen siyasi olmayan yazılarını okuyorum ve kaliteli buluyorum siyasi yazılarıysa kin ve çöp içeriyor.
m. kemal isimli kitabının elle ciltlenmiş versiyonu 23 ocak günü 09.05'te, 1881 adet çıkacak olan kişi. fiyatı 2500 tl imiş. yayınevi - kırmızı kedi yayınevi- "boynumuzun borcu" olarak nitelendiriyor. ne borçmuş ha.

vatan, millet, atatürk, dinimiz amin. iyi ekmeği yeniliyor insanların duygularının.
din tuccarlar bir, yilmaz ozdil iki. ataturk'un ekmegini her yonden yedi valla. yakinda ben ataturk'um, reenkarne haliyim derse sasirmam.

edit: haha az once atvde bi programda adam nutuk'u gosteriyor, ataturk'u ovuyor ve yilmaz ozdili kotuluyor. ne gunlere geldik yav
bir çeşit kemâlist düdükleyicisi.

içerik kuralları - iletişim