yüksek sadakat – Tıbbiyeli Sözlük
kaç solist değişti basçı hep aynı.galiba grubu üstüne yapmış dayı.şarkıları dinlenbilir derecede iyidir.son solistleri (bkz:selçuk sami cingi) müzik anlamında bilgili biri hatta maestroymuş.lakin ilk gördüğümde eh çakma (bkz:slash) demedim mi dedim tabiki.
`Haydi gel içelim`, `aşk durdukça`, `döneceksin diye söz ver`, `belki üstümüzden bir kuş geçer` gibi parçalarıyla insanı mest eden çok mu çok etkileyici bir grup.
Uzun süre sessiz kalsalar da bir gün rastgele bir şarkısını duysanız hemen sizi etkileyebilir.

`kafile` `haydi gel içelim` `katil ve maktul` `fener` ve daha nice güzel şarkıları vardır.Solistlerini değiştirdiler hep ama hepside birbirinden kaliteli insanlar neyseki.Hatta en son selçuk sami cingi gibi ülkemizde daha tam tanınmayan bir efsanenin geldiğini duyunca çok sevinmiştim.

Gitaristleri ise (serkan özgen) bu ülkedeki sayılı gitarislerden biridir zaten. Ayrıca şebnem ferah'ın can kırıkları şarkısında da eşlik etmiştir.Bizim liseye konsere de gelmişlerdi. Gidememiştim üzgünüm.
selçuk sami cingi ile yollarını ayırmış ve ikinci vokalist kenan vural'ı yeniden çağırmış gruptur. bu saçmalığı anlamıyorum. yüksek sadakat altın dönemini cingi ile yaşamıştı ve cingi de altın dönemini yüksek sadakat ile çalarken yaşamıştı. bu ayrılık hem grubu hem cingiyi bitirecek. bundan sonra dinlemeye gerek yok.