an itibariyle @dixi tarafından (ebkz: #23644) numaralı entryde rezil edilmiş tatlı su milliyetçisi , iyi gün sağcısı veletlerden biri işte. Diyorum ya hep, herkes iyi olduğu iş hakkında konuşsun diye. bir tıpçı olarak da söylüyorum:tıp okuyorsunuz diye bir şeyler bildiğinizi sanmayın,ben de dahilim buna. siyaset falan bizim işimiz değil, hele hiçbir şey bilmiyorsan konuşma daha iyi, gerçekten konuşma çünkü seni bilgili sanan bazı insanlara da zarar verirsin. siyaset bilmeyenlerin konuşacağı bir kurum değil. o sebeptendir ki tıp okuyanların her şeye maydanoz olmaması gerektiğini düşünüyorum, siyaset politika tıpçının işi değil. böyle bulaşınca siyasete bir halt bilmeyip içi boş ses çıkarıyorlar. zerdusck de bu tayfanın bir üyesidir.
İsteyen feminizmi savunur, isteyen ateist olur, başka birisi de tatlı su solcusudur. Bu kimseyi ilgilendirmez ve kimseye de başkalarının defterini dürmek için hak vermez.Schopenhauer der ki:"en değersiz gurur, milli gururdur. bu, onunla gurur duyandaki bireysel özelliklerin yoksunluğunu ele verir. çünkü; insan neden milyonlarca insanla paylaştığı bir özelliğe tutunma gereği duyabilir ki başka türlü? dikkate değer kişisel niteliklere sahip olan, sürekli göz önünde bulundurduğu ülkesinin hatalarını açıkça görebilecektir. ama dünyada gurur duyabilecek hiçbir şeyi olmayan her zavallı aptal, gurur duyabilmek için son çare olarak ait olduğu ülkesi ile gurur duyar."şunu da belirteyim çünkü başka yerlere çekilecektir: Ben demiyorum ki ülkesini sevenler aptaldır. Bu toprakların en doğusundan en batısına kadar çok güzel ve köklü bir kültürü vardır. Bu topraklarda ve bu kültürün içinde büyüdük birçoğumuz, bu insanlarla aynı kültürden olduğum için yakınlık da duyarım ama bu bizi üstün kılacak bir durum değildir. Aynı şey Norveç'te doğan bir kişi için de geçerlidir, köklü bir kültürleri vardır, kendilerine ait dilleri vardır. Afganistan'da, japonya'da brezilya'da doğup, büyüyenler için de aynı durum geçerlidir. Hepimiz gökküşağının renkleri gibiyiz. Beraber bir bütün oluşturuyoruz. faşizan görüş şu ana kadar dünya'ya kan ve savaştan başka ne getirdi?Son olarak bu yazarın benimsediği nihal atsız'ın oğluna vasiyetini buraya bırakıyorum ve başka bir şey de demeyip düşünmeyi size bırakıyorum:"Yağmur Oğlum;Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol!Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.Tanrı yardımcın olsun."edit: hemen genellemeler yapılmış, ön yargılar ile varsayımlar yapılmış. yok amerikan özentisi, vatan bölene destek veren hümanist... bir de dilini düzgün kullan yerinde kahkaha attım: yazım kurallarını öğren, sonra dilden bahsederiz.
Siz sormayın bana aşkı,

Ben bu yurdun aşıgıyım.

Kalleş dostan gözüm yıldı,

Düşman merdin aşıgıyım.Biri disli, biri çarktir,

Ayni millet, ayni irktir,

Alevi Türk, sünni Türk'tür,

Çerkez, Kürd'ün aşıgıyım.Bu dünyanin kiymetine,

Aldanmayin servetine,

Aç kalsa da devletine,

Bagli ferdin aşıgıyım.Yolcusu var kızıl yolun,

Farkı benden sudur onun,

O Lenin'in, O Mao'nun,

Ben Bozkurt'un aşıgıyım.Ârif dönmüş bir bülbüle,

O asiktir bagda güle,

Ülkücülük dertse bile,

Ben o derdin aşıgıyım.

OZAN ARiFdizelerini kendisine armağan ettiğim değerli şahsiyettir.VATANSEVERLERİN FAŞİST, KATİLLERİN HÜMANİST, HIRSIZLARIN KAPİTALİST, TECAVÜZCÜLERİN FEMİNİST OLDUĞU ÜLKEDE TEBRİK EDİLMENİ BEKLEMİYORDUM DA BÖYLE ALENİ ELEŞTİRİLMENE DE SESSİZ KALMAK İSTEMEDİM.ÜLKENİ SEVİYORSAN HEDEFTESİNDİR DOSTUM, BİRİ ETNİSİTE İLE GELİR,BİRİ KADIN HAKLARI İLE,BİRİ ENTELLEKTÜEL DÜZEYİNDEN DEM VURACAK DİĞERİ İNANÇLARA SAYGINDAN.emin ol,hiçbiri savunduğu düşünce başına gelse,bir daha ağızlarına bile almayacak tuzu kuru insanlardır bu grup insanlar.yeri gelmişken schopenhauer bişey daha demiş:

''insanları tanıdığımdan beri hayvanları severim''peşin edit:öyle her düşünürün afilli deyişlerini önümüze getirip felsefe kasmayın,sizde düşünün,belki de sizin kadar derin düşünmemiştir.
gunumuzde Psikolojik bir rahatsizlik olarak atfedilen irkciligin fikir babasi atsiz ata dedigi adamin daha musluman olmadigini bilmeden ateistlere sallayan, ayni zamanda kadin dusmanligini,nefretini bugune kadar hicbir kiz tarafindan begenilmemesine bagladigim sosyopat olması kuvvetle muhtemel yazarimsi
iki tane ornekle gelip bir millete eseksever diyecek derecede sig goruslu empati yoksunu donuk zeka emareleri gosteren bir yazardir.Bu mantikla hapishanelerdeki binlerce tecavuzcu,hirsiz vs. insanlardan mutevellit tum turklere hirsiz ,tecavuzcu denemeyecegini idrak etmesi gereken yazar.

Not: turkum
yazarın özgeçmişine baktım, evet tam da tahmin ettiğim gibi.görevi : klavye komandoluğu

en çok kullandığı kelimeler : ibine , sikmek, sokmak, orospu çocuğu ...seviyesiz yani kısaca .
Boş teneke çok tıngırdar lafının ete kemiğe bürünmüş haline sahip yazarımsıdır.