Nickini her gördüğümde "3 idiots" film müziğini söylemeye başladığım yazar.
eksikliğini hissettiğim yazar. keşke dönse tekrar şenlendirse ortalığı. o kadar içten ve samimi entryleri vardı ki. keşke silmeseydi giderken onca emeğini..
Sözlüğe katıldığım dönemde aktif olduğunu hatırlıyorum. bir sorun yaşadığını görmedim ama Birçok yazarın yaptığı gibi girilerini silip gitmesi sözlük hakkında şüphe yaratıyor. Elbette kişilerin kendi tercihidir ama bu kadar çok örnek de normal değil.
Kime küstü neye küstü sorusu akıllarda yer etmiştir ( kendisini tanımıyorum ama dönsün)
geri gelsin,varsa en ufak sorunu bizle yönetimle birebir konuşsun. eğer beni ya da adminleri kendine yakın bulamazsa dixiye yazsın mesela. çözelim arkadaşlar her şeyi.
dönmesini beklediğim yazarlardan biri. aklıma geldi bir anda dönmüş mü diye bakmaya girdim ama dönmemiş maalesef.
geri dönmüştür.öncelikle özleyen arkadaşlarıma tişikkir ediyor sonralıkla gidiş nedenimi ponçik kalbimin parça ponçik olması, dönüş nedenimi de yazdığım diğer sözlükte bi şeylere kafamın atması olarak özetliyorum. burda yine bi şeylere kafam atınca oraya geri dönüciğim. ^^ bu bir kısırdöngü..aslında kalbimi parça ponçik eden kişi de ben gitmeden özür dilemişti ama sanırım ben biraz fevri davranıyorum. ben de özür diliyorum ^^siyahsteteskop; seni ben şikayet etmedim hatta konuyla ilgili bana mesaj atıldığında -kim attı hatırlamıyorum- benim için sorun olmadığını onun senin fikrin olduğunu ve buranın özgür bir ortam olduğunu söyledim. yine de onlar bir yazarın başka bir yazarın ailesi hakkında böyle bir yorum yapmasını terbiyesizlik olarak gördüklerini ve entry i sileceklerini söylediler. yani kırıldığım kişi sen değilsin.neyse artık bunların bir önemi yok. yeniden melabaaaaa ^^
Mizahına bayıldığım yazar. efil efil zeka esiyor valla az daha yazarsam ilan-ı aşk edicem, entryi kısa tutuyor ve ponçik ponçik kalpler yolluyorum.
Favori yazarlarımdan. Pek sesi çıkmıyordu son zamanlarda, yeni bir şeyler yazdığını görünce sevindim. “Hoş geldin bebeyim.” diyorum kendisine, özletmesin fazla.