emre aydın

orta okulda kendisine çok deli olduğum insan. afili yalnızlık albümü hala ezberimdedir. gitar çalmaya başlayan bir kişi mutlaka git şarkısını çalabiliyordur derim.
onur ela'nın 6.cadde'den ayrılması/müziği bırakması kararından sonra yoluna tek başına devam etmiş ve popüler olmuş kişidir.
afili yalnızlık ve kağıt evler albümleri ile gönlüme taht kurmuş kişidir ancak soğuk odaların yeri de bir başkadır bende. bunlardan sonraki çalışmaları da eski tadı vermedi ama.
2013'te çıkardığı eylül geldi sonra albümündeki buralar yalan şarkısının klibini 2016'da yayınlayan sanatçı
bi sonraki evolution sonrası eser yenerlere dönecek olan pokemon
deli şarkıları olan sanatçı.
bunun canını kim yaktıysa öte tarafta yakasına ben yapışacağım.canımızı yaktın ya,ısındın işalla zilli.
bir adet korku filmi çekmiştir, cinni/uyanış (2016) ve çektiği korku filminin konusu gerçekmiş. bir de filmin afişine bir emre aydın korkusu yazmışlar. buradan ne çıkarmalıyım diye baktım durdum ancak bir şey çıkaramadım; emre aydın'ın bir korku filmine nasıl bir marka olarak eklendiğini anlayamadım.
iyi ki filmin müziklerini kendisi yapmamış.
(bkz: burası soğuk, soğuk odalar)
ya adam "imri ibi nirdi bi sığık ıdılır yiniyiriz birdi" diye twik attiğindan beri hayraniyim. ashafa
afili yalnızlık ergenliğimin albümüdür. klibinin ilk defa kral tvde yayınlandığı günü hatırlıyorum. (bkz: yaşlandığının farkına varmak) bir daha öyle güzel bir albüm gelmemiş, gelememiştir.
dinlemeyin şu kekoyu, yapmayın, akıllı adamlarsınız. adam bütün şarkılarında aynı şeyi anlatıyor, o da doğru düzgün bir şey değil.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim