Oturup da yıllar öncesini konuşup tekrar tekrar yaşayacak birlikte gülüp eğlenecek lise arkadaşlarınız varsa çok şanslısınız demektir.
bazıları bu kadar şanslı olamıyor maalesef mezun olduktan sonra aranızdaki tek bağ facebook ya da instagram olarak kalıyor
tanım: demlik devirtenler.**

tam dünyaya bakış açınızın oluşmaya başladığı yıllarda adeta birbirinizi büyütmenizden kaynaklanır herhalde ki en güzel muhabbet buluşunca bu insanlarla edilir.
lise bitmeden önce aynı üniversiteye gitme hayaliniz olan lise bitince ise dışarıda görüp, sadece selam veren kişilerdir.
lise yillarinda sayisiz olan ama lise bittikden sonra 5-10 kisiye inen arkadas grubur ancak but 5-10 kisi omurluk arkadas olur
Ömürlük arkadaş grubu. Üniversitede ancak 3 tane ekleyebilirsiniz üstüne



Üçünden biri de genelde eşiniz olur
bu arkadaşların içinden bulduğunuz birkaç çok değerli insanın sizinle mezara kadar geleceğini unutmamak gerekir. o insanlar ergenliğinizin başından karakterinizin oturmasına kadar olan süreçte her anınıza bazen ailenizden daha da fazla şahit olmuştur. artık onlar sizin kardeşiniz gibi olacaktır. tabi arada evlilik istisnaları da olabilir.
Bok gibiler, kompleksliler, aşağılıklar, içten pazarlıklılar, çocuk gibiler.............