aorticdissection – Tıbbiyeli Sözlük
Aktif yazaredit: yeni farkettim modmuş. uzak durun fazla samimi olmayın. modlara güven olmaz.. :)
Çocuğuna portegü ismini verecek moderatör yazar. Sözlükte Pek aktif, pek kültürlü, müzisyen galiba. İyi ki var.
grubun solisti-elektrocusu, hastanenin anevrizma, diseksiyon sorumlusu, son kilo bükücü moderatör. gece kons açılmasını sevmiyor fakat bize çaktırmıyor, biliyoruz.
Müzik teorisi ve müzik kültürü açısından çok bilgili ve sürekli kendisini geliştiren biri. Kara gün dostu, gönlü bol insan.

Diyete başlatıp kilo verdirdiği kişiler uc uca eklense Paris'e yol olur. Sayesinde dengeli ve sağlıklı beslenmenin ne olduğunu öğrendiğim kişi.

Çeliğe çift su verince güçlenmesi gibi iş geldikçe yıkılmak yerine daha kuvvetli duruyor. İş temposuna rağmen güler yüzünü korumasını istediğimiz kişi.
Muşludur, en çok izmirli sanılmasına içerler. Lütfen kendisine artık böyle sorular sormayınız.

görsel
https://www.jetbilgi.com/wp-content/uploads/2012/09/İnci-Caps-Doğum-Tarihiniz-MUŞ.jpg
[/img_tasima]
Muş'tan çıkan tek elektro gitaristtir. En büyük hayali doğduğu topraklara gidip hizmet vermektir. Muş'tan o kadar çok bahseder ki bazen içiniz sıkılır.
Surekli surekli ama surekli muzik dinleyen cerrah. Yani bence oyle. Durmaksizin muzik entryleri giriyor. Avatarini coldplay'in flower of life'i yaptığı gunden beri severek takip ediyoruz. Adeta bir spotify keşfet'i. O yazdikca ben listeye ekliyorum.
Az önce storylerini izledim. Hem çok iyi bi sesi var hem çok iyi bir müzisyen.Hani instagramın 10 saniyelik storyleri yetmiyor aortic bize, artık yap şu yayını bee çatladık!Ps: aortic icin düşüncelerim kesinlikle bu entry ile bitmedi bitemez... güncellenecektir.
Yine instagramı salladı gitar çalıp söyleyerek. 20 fava radyoda canlı yaparım dedi, naza çekiyor kendisini pamuk eller cebe.