Normal konuştuğunuzu zannederken birdenbire trip yapmaya başlayan insanlardır.sonra düşünüp durursun ben ne dedim şimdi diye ona sorarsın sen daha iyi bilirsin cevabını alırsın böyle delirtirler adamı sonra
1 numaralı kankileri olarak beni seçen insanlardır.

Genelde anlayışımı sömürerek benimle parazit bir simbiyotik hayat yaşamaktan hoşlanırlar. Ben şunu desem alınır mı, bunu yapsam küser mi diye düşünüp saçlarımı ağartırken kendileri güllük gülistanlık takılmaya devam ederler.
GEnelde kısa bir süre sonra eskisi kadar yakın olmayacağınız arkadaş tipidir
Frame de bu konuyu gördüm ve kesin biri benim adımı yazacak dedim yanıltmadın beni `zerdusck`Evet tanımadan etmeden laf ediyorlar kızıp alınabilirim belki doğrudur. Fakat bu sadece ben değil benim gibi düşünen herkes içindir bu tavırlarım.Sonuç olarak önce lafa bakarım laf mı diye sonrasını anladın sen.
kendilerinin alıngan olmadığını düşünüp aslında alıngan olan, hatta gerçekte alıngan olmayan insanların alıngan olduğunu düşünen ilginç kombinasyonları da mevcuttur. Daha kötüsü de kendi bu kadar alınganKen insanlara acımasızca eleştiri sıralayanlardır. Bunların hepsi toplulumumuzda mevcut.
sözlük yazarlarının büyük çoğunluğunun olduğu grup. kendi düşündüklerini aksine hiçbir düşünceye tahammülleri yok, hemen alınganlık yapıp yazmayı bırakıp okuma moduna geçiyorlar.