Cinsiyetçi diyince sanki her iki tarafa da küfür ediliyormuş gibi oldu başlık ama hayır kadınlara edilen küfürlerden bahsediyorum tabi ki.

Cinsiyetçi küfürler edip farklı ortamlarda kadınları aşağılamaya , utandırmaya ve onların üzerinde üstünlük kurmaya çalışan aşağılık bireylere sesleniyorum: bu dünyada her şey karşıtıyla var sizler çoğaldıkça biz daha da güçlü olacağız , sizler sesinizi yükselttikçe biz daha da dirençli olacağız.diyalogla yenemediğin kişiyi küfür ederek susturmaya çalışmak düşük zeka belirtisidir.

Azalarak bitmeniz dileğiyle
hayır bak küfür var,küfür var. ama sokak tabiriyle eğer anne,kadın,kız kardeş yani burada arkadaşımızın gösterdiği hassasiyette olan küfürleri öyle kullanamazsınız zaten. yoksa kendinizi bulacağınız yer; ya yer ya karakoldur. yahu bunu savunan da tabip olacak ayıptır kardeşim .
O da kelime bu da kelime önemli olan senin yüklediğin anlam çok da takılma ama tabi ki de yapılması hoş olmayan bir durum
Cinsiyetçi kısmıyla ilgilenilmesi gerçekten bana samimi gelmiyor. Eğer bir hassasiyet varsa direkt küfür kavramına olmalıdır.
cinsiyetçi olmayan küfür pek azdır burda kızlar üzerinden genelde hakaret edilir ama küfürün temelinde cinsel ilişki yatmakta bundan sebep böyle olur