evlenmek isteyen tıpçıların buluşma noktası. Can kadın/erkek olmanın kitabını yazan eleman kaynıyor
Tusdatanın reklamından geçilmez. Amca ve teyze kaynar. Trol rolü yaparlar beceremezler.
doktorların ne kadar trol ve boş muhabbetlerinin olduğunu gösteren yegane site. haber akışı kısmını çok seviyorum sitenin ama sadece o kısmını seviyorum.dersle ilgili konulara bunu burda mı arıyorsunuz diye yorum atıp ardından üstteki kullanıcıya yorum yap gibi seviyesiz işlerde son derece kendilerini IQ lu gören dar zihniyetli meslektaşlarımın vakit öldürdükleri yerdir.
BUGÜN NİSAN 2017 İÇİN DAVA AÇILDIĞINI İLAN ETMİŞLERDİR. DERECE PEŞİNDE OLANLAR HARİÇ GİREN HERKESİN DAVAYA KARŞI OLDUĞU BİR SINAVDA DAVA AÇILMIŞ DURUMDA . VE DAVALAR İLE İNTERNLERİN TERCİH YAPABİLME İHTİMALİ MEVCUT. BEN AÇIK AÇIK SÖYLÜYORUM,İNTERN ARKADAŞLAR YANLIŞ ANLAMASIN AMA HASTAYA ELİ DEĞMEYEN TEK BAŞINA KARAR VERMEMİŞ BİR SORUMLULUK ALMAMIŞ BİR HEKİMİN ASİSTAN OLMASINA KARŞIYIM. SONRA İNTERNLER ALTINDA EZİLEN HEMŞİRELERLE SORUN YAŞAYAN STRES ALTINDA ZORLANAN BELKİ DE DAYANAMAYAN ASİSTANLAR OLUYOR. BUGÜN İSTER ACİL İSTER 112 İSTER TSMDE OLSUN ÇALIŞAN HER HEKİM ASİSTAN OLDUĞUNDA BAMBAŞKA OLUYORLAR. KENDİNİZ OKUDUĞUNUZ ÇALIŞTIĞINIZ KURUMLARDA FARK EDERSİNİZ BUNU. BU YÜZDENDİR Kİ HER HEKİM BELLİ BİR SÜRE ÇALIŞMALI SONRA ASİSTAN OLMALI. BU YÜZDENDİR Kİ BEN İNTERNLİKTE SINAVA GİRİP HEMEN MEZUN OLUNCA ASİSTAN OLUNMASINA KARŞIYIM. VE MAALESEF BU DAVA SÜRECİ İLE BU OLACAK GİBİ.
Tusdatanın tekelinde olan sitedir

Usml içinn Dershane kaydımı sildirsem mi acaba diye baslık açtığımda hesabımı kapatmışlardı

Fikir alışverişine eleştiriye tahammül sıfır
aradığınız bir şey için benzer başlık açarsanız uyarılırsınız. forumda bu konu ile ilgili bilgi var, oradan okuyun denilir. açıp bakarsınız 2013 yılında yazılmış yazılar bulursunuz. özetle, inşallah bu siteye işiniz düşmez diyorum.