halil sezai

uzun ismi halil sezai paracıkoğlu olan, 16 ağustos 1979, eskişehir doğumlu (`hemşehrim`miş), oyuncu, sanatçı. özellikle `incir reçeli` filminden sonra `türkiye` çapında tanınmıştır, lakin öncesinde de bazı dizilerde ve kliplerde çıkmışlığı vardır (örnek: `badem & özlem tekin - kalpsiz`, `ıhlamurlar altında`).
depresyona sokan şarkıları,kendine has saçı ve stiliyle nam salan şarkıcıdır
popülaritesini yitirdi diye düşünüyorum
son zamanlarda rap sanatçısı sansar salvo ile beraber çalışmaları var. çilek filminin şarkısını bu ikili hazırladı. birlikte televizyon programlarına da katıldılar. aklımda kalanı mesut yar'ın programına çıktıkları.
şarkılarını birisine/birilerine karşı derin duygular içerisinde söylediğinden emin olduğum şarkıcı. sadece aşk değil sevgi, hüzün, kırgınlık, nefret vs. olabilir. ama hakiki bir duygu var belli ki. sesinin tınısı ve sözleri de hoşuma gidiyor. ha giyim tarzı bana hitap etmiyor o ayrı.

(bkz: duyanlara duymayanlara)
(bkz: git)
(bkz: ağlamışız)
(bkz: aşk yakar)
(bkz:sevgili dünürüm) adlı dizi zamanında keşfettiğim, tam şu anda şarkılarında boğulduğum, hem oyunculuğuna hem sesine bayıldığım sanatçı. ne yaşamışsa bana da hissettiriyor her cümlesinde. saygılar.
ayrıca (bkz:ah bu şarkıların gözü kör olsun)
depresyonun dibine vurduğumuz sıralarda dinlediğim şarkılardan birini okuyan (galata) sanatçı.

mümin sarıkaya- ben yoruldum hayat
buray- sen sevda misin

ile birlikte sürekli dinlediğiniz takdirde araç kullanmayınız.

depresyon çok kötü birşey. güneş müneş neyin görün cancağızım. aman ha.

içerik kuralları - iletişim